Збірні України з баскетболу проведуть декілька матчів в Києві

orig_359535

Поєдинки відбудуться в листопаді

Чоловіча та жіноча національні збірні у листопаді стартують у кваліфікаційних етапах до чемпіонатів Світу та Європи. Жіноча збірна України 11-го листопада зіграє в Амстердамі матч проти Нідерландів, а 15-го листопада прийме Болгарію. Відзначимо, що матч в Україні прийме київський Палац спорту. Суперницями Українок у групі F відбору до чемпіонату Європи, окрім болгарок, та голландок буде чемпіон Європи – збірна Іспанії! До слова, іспанок наші дівчата прийматимуть у лютому.

Ще статуснішою буде кваліфікація нашої чоловічої збірної. Вперше FIBA впроваджує повноцінну кваліфікацію до чемпіонату Світу (раніше європейське представництво визначав рейтинг чемпіонату Європи). У революційному кваліфікаційному турнірі  наші хлопці розпочнуть боротьбу в групі В, де боротимуться з командами Швеції, Туреччини та Латвії. Розпочинаємо ми у Швеції 24-го листопада (FIBA змістила ігровий день з 23-го). Перший домашній матч відбудеться у Києві. Палац спорту 26-го листопада прийме протистояння України та Туреччини.

Перше вікно кваліфікації чоловічої збірної України:

24 листопада, 2017

Швеція – Україна
Туреччина – Латвія

26 листопада, 2017

Латвія – Швеція
Україна – Туреччина (Київ)

Днями головні тренери національних збірних оприлюднять список гравців збірних, також зовсім скоро надійдуть у продаж квитки на київські матчі.