Збірні старого світу зіграли свої перші матчі в рамках третього вікна відбору до Чемпіонату світу з баскетболу

5111111

Національні збірні старого світу зіграли свої перші матчі в рамках третього вікна відбору до Чемпіонату світу з баскетболу, що відбудеться в Китаї влітку 2019 року.

Впевнені перемоги лідерів, несподіванки та курйози – про все це далі.

Група “А”:

Словенія – Іспанія – 72:83.

В матчі лідерів групи “А”, переможці якої в наступній стадії змагать будуть грати в одній групі з нашою збірною,  команди зіграли в цікавий баскетбол, проте результат був очікуваним. Іспанія, що посідала першу сходинку в групі та ще раніше забезпечила собі вихід до наступної стадії змагань з самого початку матчу захопила лідерство і в подальшому його суперникам не віддавала та святкувала закономірну перемогу на виїзді.

Чорногорія – Білорусь – 80:69. 

В матчі де зустрічалися команди з нижньої частини турнірної таблиці групи “А” кращими стали господарі.

Мінімально програвши першу чверть, надалі команда Звездана Мітровича зуміла зібратися та здобути переконливу перемогу, що гарантувала Чорногорії вихід до наступного раунду змагань.

Група “В”:
Туреччина – Україна – 80:66.

Збірна України зазнала другої поразки від команди Туреччини в рамках відбору до ЧС-2019.

Підопічні Євгена Мурізна потужно розпочали матч, а по закінченню першої чверті й взагалі мали двозначну перевагу, проте провалена друга десятихвилинка не дала шансів сподіватись на позитивний результат. В підсумку Україна та Туреччина мають по дві поразки, проте через результат особистих зустрічей саме наші суперники займають першу сходинку турнірки.

Швеція – Латвія – 72:82.

Розпочавши зустріч рівно команда гостей додала оберів в другій та третій десятихвилинках, що і вплинуло на підсумковий результат. Найбільший вклад в перемогу латвійців зробив гравець Олімпіакосу – Яніс Стрелнієкс, що набрав 27 балів та реалізував неймовірні 10/11 з ближньої дистанції.

До речі:  Тренерський штаб збірної Словенії назвав список гравців, які готуватимуться до заключних матчів кваліфікації чемпіонату світу

Група “С”:

Косово – Угорщина  – 65:81. 

В цьому матчі зустрічалися явний аутсайдер який вже не претендує на вихід до наступної стадії змагань та команда, що бореться за другу сходинку турнірки.

Угорщина з самого початку почала прориватися під кільце суперника та здобувати бали і вже після першої чверті мала перевагу в 10 очок, проте далі сталася несподіванка: в другій десятихвилинці команда Косово зібрала всі сили та зуміла відіграти дефіцит – 39:39 після першої половини. Проте, на більше сил у господарів не вистачило. В другій половині гри гості довели свою перевагу в класі та здобули заслужену перемогу.

Польща – Литва – 61:79.

В другому матчі групи “С” все також без несопдіванок. Фаворити групи литовці без надзусиль впоралися з захистом наших західних сусідів та перемогли з різницею у 18 очок.

Група “D”:

Нідерланди – Румунія – 77:52. 

В цьому матчі Нідерланди зуміли помститися румунам за неочікувану поразку у першому вікні змагань.

Захопивши перевагу зі стартових хвилин помаранчеві вже не віддали свого та переконливо перемогли.

Італія – Хорватія – 72:78. 

Най неочікуваніший результат ігрового дня.

Італійці захопили лідерство в першій чверті, проте в другій та третій десятихвилинці з кращого боку проявили себе саме гості, що в підсумку в напруженій кінцівці зуміли вибороти перемогу. Це друга перемога команди Хорватії в цьому відбірковому циклі, а для Італії – перша поразка.

Група “Н”:

Ізраїль – Греція – 78:96.

В ще одному матчі лідерів греки у гостях напрочуд легко розібралися з Ізраєлем.

Команди також розпочали матч на рівних, а ключовою стала третя чверть, яку гості зусиллями гравця NCAA Константінаса Мітоглу виграли +14.