Збірна України поступилася в 1/8 фіналу чемпіонату Європи

slo

ЄвроБаскет-2017. Чоловіки
Плей-оф. 1/8 фіналу

9 вересня
Словенія – Україна – 79:55 (26:17, 16:10, 26:16, 11:12)

Найрезультативніші
Словенія: Рендольф – 21, Дончич – 14, 10 підбирань; Препелич – 14.
Україна: Пустозвонов – 11.

Цього разу збірна України починала в складі з Лукашовим, Липовим, Корнієнком, Кравцовим та Конєвим. Ми виграли володіння, та завершення стартової атаки виявилося хибним. Суперники відкрили рахунок триочковим. На це у нас аналогічно відповів Лукашов. Згодом словенцям вдалося кілька разів відшукати вільний простір у нашому захисті. Українці ж знову хибили під кільцем. То ж суперники  вийшли вперед. Свою перевагу суперник не випускав до кінця чверті, яку виграв в 9 очок. При цьому вперше сфолили балканці лише на останній хвилині.

На початку другої чверті перебіг боротьби не зазнав суттєвих змін. У нас все ще чимало браку вистачало в завершені атак, а суперник не марнував нагод, використовуючи наші помилки. Особливо не форсуючи темп, балканці все ж збільшили на 6 очок перевагу, яка загалом на перерву сягнула 15-ти очок. За першу половину ми поступилися в реалізації з гри. Також суперник був кращим під щитами – 23:17. Ми вдвічі більше втрачали, а словенці вдвічі більше перехоплювали.

На початку третьої чверті Пустозвонов відповів триочковим на результативну атаку Видмара. Однак локальний успіх не став поворотною точкою в матчі. Суперник продовжував наполегливо диктувати свої умови. У лідери результативності на майданчику вийшов Рендольф, проти якого у нас не виявилося вагомих аргументів. До кінця третьої 10-хвилинки в нього вже було 21 очко. Загальна різниця сягнула переконливих 25-ти балів.

На початку заключної чверті словенці вже відверто не поспішали. Наші спробували дальніми кидками скоротити відставання, та на заваді цьому стала хибність в реалізації. За лічені хвилини до кінця піймали ритм Пустовий з Бобровим, ефектно завершуючи під щитом суперника наші атаки. Та це було запізно для кардинального перелому ситуації. Хоча дещо скоротило відставання.

То ж у останньому для нас матчі на чемпіонаті Європи 2017 року збірна України поступилася – 55:79