Збірна України розпочала турнір у Латвії

fotoRiga

Росія – Україна 76:60 (13:14, 36:27, 52:41, 76:60)

Україна: Мосс 22 + 6 передач, Удоденко 13 + 9 підбирань, Римаренко 10 + 4 перехоплення, Самбурська 5 + 2 передачі, Мусієнко 5 + 1 перехоплення, Ольховик 3 + 4 передачі, Карп 2 + 1 підбирання.

Уже у  першій грі товариського турніру збірній України довелося зустрітися із дуже неприємними суперницями із Росії, які посідають 11 місце у світовому рейтингу. Наша збірна виступала у суттєво омолодженому й експериментальному складі, це далося взнаки наприкінці другої чверті, до того на майданчику йшла рівна гра із незначною перевагою українок. Втім, на останніх хвилинах ривок суперниць у 13 очок поспіль став неприємним сюрпризом для нашої команди.

Оформивши комфортну перевагу росіянки досить впевнено утримували дистанцію до завершення гри. У другій половині головний тренер дав трішки більше часу новачкам команди. Найбільш помітною серед них стала Юлія Мусієнко, вона провели на майданчику часу більше ніж Карп, Мітіна, Бойко і Кондусь разом взяті. Основними дійовими особами лишилися гравчині стартової п’ятірки Мосс, Удоденко, Римаренко, Самбурська і Ольховик. Втім, усі тренерські перестановки належного ефекту не дали і слабкий захист у три секундній зоні і програні без варіантів підбирання не давали жодних шансів на поверхня інтриги у грі. Завтра на нашу команду чекає зустріч зі шведками, де ми можливо побачимо більш злагоджені взаємодії підопічних Горана Бошковіча.