Збірна України поступилася Чехії в товариському поєдинку

35476047-1566889350100184-7778031029679292416-n

Контрольний матч. Німбурк, Чехія

Чехія – Україна 80:68 (20:21, 10:6, 34:15, 16:26)

Україна: Лукашов 5 + 8 підбирань + 4 передачі – 3 втрати, Пустозвонов 4, Конєв 0 + 3 передачі, Бобров 8 + 4 підбирання, Петров 4 + 5 підбирань – старт, Пустовий 20 + 2 блок-шоти, Мішула 11 + 3 підбирання, Зайцев 8 + 6 підбирань, Рябчук 5, Крутоус 2, Беліков 1, Конате 0

Україна вдало розпочала матч – швидкі 8 очок у фарбі набрали Бобров та Петров, окрім яких у старті також вишли Лукашов, Пустозвонов і Конєв. Але у дебюті наші хлопці дали супернику занадто багато свободи на дузі: якщо перші три дальні спроби господарі схибили, то наступна серія влучних кидків вивела чехів вперед. Однак останній ривок у чверті був за гостями: як тіки українці знов зробили акцент на атаки через трисекундну, де працювали вже Пустовий і Зайцев, лідерство відразу повернулось до команди Мурзіна. У дебютній чверті майже усі атаки через фарбу завершувались набраними очками, або фолами.

Також відзначимо, що вже за стартові 10 хвилин на майданчику побували 11 гравців із заявки української збірної, у тому числі дебютант Беліков. Не отримав ігрового часу у першій половині лише Конате.

У другій чверті команди суттєво зменшили результативність: за усю десятихвилинку українці набрали лише 6 балів, а чехи – 10, тож на велику перерву за 3-очкової переваги пішли вже підопічні Гінзбурга. Гості збились на дальні кидки і така зміна вектору атаки виявилась невиправданою, адже тотальна більшість результативних атак у команди Мурзіна були саме у фарбі. Кидкова статистика після першої половини говорить сама за себе: 8/11 – двоочкові, 2/17 – триочкові.

До речі:  Барселона відпустила Артема Пустового до збірної України

Друга половина розпочалась з третьго фолу Пустового, у зв’язку із чим центровий отримав незапланований відпочинок. На жаль, саме ця чверть стала вирішальною у цьому матчі. Ривок 11:2 від Чехії за 4 хвилини лише став початком вдалого 10-хвилинного відрізку господарів, який вони виграли «+19». Наші хлопці не змогли як слід заграти бігменів у фарбі і дали супернику занадто багато свободи в атаці. Не врятували і, здавалося б, важливі 5 поспіль очок від Мішули на екваторі десятихвилинки. Як пісдумок, «+22» для господарів перед заключною десятихвилинкою.

Євген Мурзін продовжував запроваджувати активну ротацію у пошуках оптмального зв’язку на обох половинах майданчику. У четвертій чверті збірна України додала у швидкості у нападі, агресивніше зіграла у захисті і знов знайшла підхід до трисекундої суперника, де чехи не могли знайти протидію домінуванню Пустового. Однак заділ господарів був занадто великим, наздогнати суперника українці вже не встигли.

Тож чоловіча національна команда зазнала поразки у першому контрольному поєдинку, поступившись Чехії у Німбурку з рахунком 68:80.