Збірна України готується до чемпіонату Європи (ВІДЕО)

IMG-3202

Національна жіноча збірна України з баскетболу провела відкрите тренування у Пущі Водиці. Команда продовжує підготовку до чемпіонату Європи.

На домашній етап зборів її головний тренер Горан Бошкович залучив 14 гравців. Відпрацьовують командні взаємодії, вивчають ігрові комбінації. У збірній відсутні травмовані Мосс, Самбурська, Римаренко. Натомість разом з головною командою тренувалися молоді Любінець, Волошина, Фастова. Останній головний тренер навіть довірив зіграти у другому спарингу з Італією.

На першому ігровому етапі команда провела на виїзді по два контрольних матчі зі збірними Чоргогорії та Італії. Першу двічі обіграла, з італійками нічия 1:1. А для мас-медіа дівчата провели спаринг «сині» проти «білих». Грали без ведення м’яча, відпрацьовуючи влучність передач і кидків.

Так, за «синіх» зіграли Малашенко, Удоденко, Радулович, Науменко, Уро-Ніле, Яцковець. Їм протистояли «білі» Фастова, Білоцерківська, Ягупова, Кондусь, Ольховик, Горобець, Волошина.
Командна робота триває. У Пущі-Водиці збірна готуватиметься до 8 червня, а потім вирушить на контрольні матчі до Франції.