Запоріжжя-ZOG перемогло на турнірі в Харкові

BKZP_logo

На мажорній ноті для запорізьких баскетболістів завершився традиційний передсезонний турнір у Харкові. У вирішальному матчі вони переконливо довели свою перевагу над вищоліговим БК СумДУ – 100:62.

По 14 очок принесли в командну скарбничку Максим Лук’янов, Станіслав Овдєєнко та Антон Буц (останній до того ж відзначився 15 підбираннями м’яча).

Організатори змагань за підсумками турніру відзначили спеціальними призами кращих гравців у кожній команді. У складі БК «Запоріжжя-ZOG» таку нагороду отримав важкий форвард Максим Нікітін.

«Ми вдячні організаторам турніру за надану можливість провести спаринги з представниками трьох ліг вітчизняного баскетболу, – сказав у розмові з прес-службою БК «Запоріжжя-ZOG» головний тренер команди Валерій Плеханов. – Була чудова нагода перевірити наші напрацювання як у захисті, так і в нападі, побачити й певні недоліки, яких треба позбавитися. Я пересвідчився, що більшість наших гравців знаходяться у бойовій формі, радий, що ніхто не зазнав травм. Наступного тижня цілеспрямовано готуватимемося до Меморіалу В’ячеслава Гаврилова, який за добором учасників має бути на рівень вищий за харківський турнір».