«Запоріжжя» впевнено перемагає в Харкові і переходить на сьоме місце

IMG-0287-700×420

Запорожці виграли битву аутсайдерів сезону і обійшли «Політехнік».

«Політехнік» — БК «Запоріжжя-ZOG» 81:96 (26:16, 18:27, 14:30, 23:23)

23 березня 2018 року. Харків. ПС «Локомотив»

«Політехнік»: Йованович (8 + 7 передач), Козлов (24), Барнс (22 + 4 підбирання + 6 передач), Рочняк (8 + 8 підбирань), Вуйович (9) — старт; Колотілов (5), Рудаков (3), Кузнєцов (2), Савченко, Чавунів.
Головний тренер: Тимур Арабаджи

«Запоріжжя»: Ткачук (7 + 6 передач), Щепкін (29), Овдєєнко (7 + 7 підбирань), Нікітін (18), Анісімов (7 + 9 підбирань) — старт; Буц, Ворник (5), Теряник (5), Кожем’якін (14 + 8 підбирань + 5 втрат), Кондраков (4).
Головний тренер: Валерій Плеханов

Харків’яни ударно провели першу чверть, створивши 10-очкову перевагу. Здавалося, що тим самим «Політехнік» показав амбіції відстояти свою позицію, але подальший хід зустрічі довів зворотне. Вже до великої перерви запоріжці, виграючи 80% підбирань змогли скоротити різницю в рахунку до мінімуму.

До речі:  До вашої уваги відео коментарів після гри Хімік - Дніпро

У третій чверті команда Плеханова видала ударний відрізок з п’яти поспіль атак з точними кидками, включаючи три триочкових. Саме тут «Політехнік» і надломився: Йованович нахапався фолів, підтримати Барнса і Козлова було нікому, а ні проти проходів Щепкіна, ні проти дальніх кидків, у господарів протиотрути не знайшлося.

Як підсумок, запорожці методично довели різницю в рахунку до 18 очок, потім трохи відпустили педаль, але все одно контролювали хід зустрічі, розкладаючи оборону господарів усіма можливими способами.

«Запоріжжя» красиво перемагає, закриває потрібну різницю і переміщується на сьоме місце в таблиці. Втім, розв’язка в гонці аутсайдерів все одно не відбулася: якщо «Політехнік» обіграє «Миколаїв» у неділю, а запорожці не зроблять сенсацію в Дніпрі, то саме харків’яни займуть сьоме місце за підсумками регулярного сезону.