«Запоріжжя» переграє «Миколаїв»

Миколаїв-Запоріжжя

Запорожці здобувають четверту перемогу в сезоні, впоравшись з «корабелами».

БК «Запоріжжя-ZOG» — МБК «Миколаїв» 66:60 (15:11, 20:19, 19:17, 12:13) 10 лютого 2018 року. Запоріжжя. ДС ЗАС

«Запоріжжя»: Ткачук (2 + 8 передач), Щепкін (15), Овдєєнко (3), Нікітін (10 + 6 підбирань), Анісімов (13 + 7 підбирань + 3 блок-шота) — старт; Буц (4 + 5 підбирань), Теряник, Ворник (7 + 6 підбирань), Кожем’якін (3 + 4 передачі), Кондраков (9). Головний тренер: Валерій Плеханов

«Миколаїв»: Тонченко (0 + 8 передач), Мусієнко, Шкарпеток (7), Онуфрієв (9), Кушніров (9 + 7 підбирань + 4 втрати) — старт; Іванов (12), Шостуха (7), Анікієнко (2), Давидюк (9 + 5 підбирань), Хохоник (2), Попов (3). Головний тренер: Володимир Полях

Двухочкові кидки: 20/42 (47%) — 12/37 (32%)

Триочкові кидки: 3/21 (14%) — 5/22 (22%)

Штрафні кидки: 17/23 (73%) — 21/28 (75%)

Підбори: 49-36;

Передачі: 16-19;

Втрати: 20-9.

Запоріжці виграли старт матчу завдяки впевненій грі свого центрового Валерія Анісімова, який за першу чверть відзначився 8 очками. Господарі демонстрували далеко не ідеальний баскетбол, але миколаївці, реалізувавши 25% кидків з гри, набрали 11 очок за чверть та допустили 7 втрат. Обидва тренери задіяли широку ротацію, загравше ще за першу половину по 10 гравців. Господарям вдалося зберегти відрив перед великою перервою завдяки Щепкіну, який додав у нападі, набравши 11 балів за другу чверть.

До речі:  Анонс матчу Суперліги 10 квітня. Плей-оф. 1/2 фіналу

У третій десятихвилинці господарям також вдалося зберегти лідерство, яке по ходу чверті ставав двозначим. Миколаївці провели непоганий відрізок у середині чверті, коли вдало у гру зайшов наддосвідчений снайпер гостей Іванов, але прохідний двір у фарбі не дозволив команді Поляха претендувати на повноцінний камбек. Гості так і не знайшли резервів для того щоб змінити хід гри. Миколаїв програв щит і атакував із жахливим відсотком протягом усього матчу, що стало ключовими чинниками у цьому матчі.

Запоріжці нейтралізували лідерів суперника і, захопивши лідерство ще у першій половині матчу, зуміли втримати переможний результат. Запоріжці вперше у сезоні перемогли Миколаїв, оформивши свою четверту перемогу у сезоні. Миколаїв зазнав шостої поразки поспіль.

Свій наступний поєдинок у регулярному чемпіонаті Запоріжжя проведе 15 лютого на виїзді проти Черкаських Мавп, а Миколаїв також гратиме у наступній грі у Черкасах, але матч корабелів відбудеться 13 лютого.