«Запоріжжя» дає справжній бій «Дніпру»

44982-700×420

Запорожці знову дали бій лідеру чемпіонату, але пропустили кидок Дмитра Глєбова всередині останньої хвилини.

Дніпро — БК Запоріжжя-ZOG 89:86 (30:18, 21:24, 25:21, 13:23)

Дніпро: Вільховецький (6 + 4 передачі), Мішула (17 + 4 передачі), Ревзін (20 + 5 підбирань), Глєбов (3 + 6 передач + 5 втрат), Тимофієнко (19 + 13 підбирань + 5 передач) — старт; Шевченко (12), Закурдаев (10 + 6 підбирань + 4 передачі), Мироненко (2), Шундель (0), Санон (0).

Запоріжжя: Кожем’якін (12 + 5 підбирань + 4 передачі), Теряник (2), Кондраков (5), Нікітін (11), Ясиненко (14) — старт; Щепкін (12 + 5 передач), Овдєєнко (9), Ткачук (8 + 6 передач), Анісімов (5 + 9 підбирань), Ворник (5), Буц (3).

Двухочкові кидки: 17/35 (48%) — 18/32 (56%)

Триочкові кидки: 15/37 (40%) — 13/31 (41%)

Штрафні кидки: 10/14 (71%) — 11/14 (78%)

Підбори: 40-34;

Передачі: 28-18;

Втрати: 15-18.

Дніпряни досить впевнено лідирували по ходу зустрічі, однак більше 12-13 очок в рахунку не вели. Можливо, цей момент дещо заспокоїв команду Дениса Журавльова – у другій половині «Дніпро» припинив домінувати на щитах, а запорожці стали краще потрапляти з периметра. Як підсумок, «Запоріжжя» заходилося рішуче скорочувати різницю в рахунку і… скоротило її за дві хвилини до кінця!

Олексій Щепкін реалізував кілька кидків поспіль і за хвилину з невеликим до кінця рахунок на табло був рівним – 86:86. Втім, особливо понервувати «Дніпро» не встиг: Дмитро Глєбов, не мав жодного очка на своєму рахунку, потрапив ключовий триочковий. У наступній атаці Овдєєнко допустив втрату, «Дніпро» не забив (кидок Ревзіна був дуже близький до мета), але господарі грамотно сфолили на Ткачука, щоб не допустити триочковий кидок, а той промазав обидва своїх штрафних.