За 7 днів до старту Ліги Чемпіонів

EfimBudi
Усе ще новий і очевидно амбітний проект баскетбольної Ліги Чемпіонів стартує матчами першого відбірного кола у 8 містах Європи. Цього року, як і налeжить, Україну на найбільших клібних змаганнях під егідою ФІБА буде представляти Чемпіон України. Київський Будівельник, щоправда стартуватиме уже з другого раунду кваліфікації. Наразі кияни інтенсивно готуються до нового сезону, кілька днів тому вони виграли товариський турнір у Миколаїві, а зараз перебралися до Дніпра, де уже завтра на товариському турнірі зіграють проти БІПА.
   Першим офіційним поєдинком киян у новому сезоні буде зустріч саме у Лізі Чепіонів. У двох матчах 19 і 21 вересня між косовською Пріштіною і мінським Цмокі має визначитися суперник Будівельника. Команда Володимира Коваля, до якої на початку наступного тижня долучиться і гравець національної збірної Руслан Отверченко, свій перший поєдинок зіграє 24 вересня на виїзді, а матч відповідь – 26 вересня. У разі перемоги білоруського клубу матчі відбудуться у Мінську і Києві відповідно. У разі успіху Пріштіни, українським вболівальника доведеться зачекати на першу домашню гру столичної команди. Через відсутність дипломатичних стосунків між Україною і Косово, найімовірніше свою домашню гру Будівельники проведуть у Литві.
   Успіх у другому кваліфікаційному раунді виводить Будівельник на Нантер, який минулого року посів третє місце у регулярному чемпіонаті Франції. У цьому випадку перший поєдинок відбудеться 29.09 у Києві, а матчі відповідь у передмісті Парижа 02.10.
Регуялрний сезон Ліги Чемпіонів розпочинається 10 жовтня.
Перший кваліфікаційний раунд 19.09 Пріштіна (Косово, Сербія) – Цмокі (Мінськ, Білорусь)
                                                         21.09 Цмокі (Мінськ, Білорусь) – Пріштіна (Косово, Сербія)
Другий кваліфікацйний раунд 24.09 Переможець пари Пріштіна/Цмокі – Будівельник (Київ, Україна)
                                                  26.09 Будівельник (Київ, Україна) – Переможець пари Пріштіна/Цмокі
Третій кваліфікаційний ранунд 29.09 і 02.10