Євген Мурзін: “У збірної України будуть результати, які здивують”

964279

Головний тренер збірної України Євген Мурзін на відкритому тренуванні команди прокоментував майбутній старт у кваліфікації Кубка світу ФІБА.

“Будуть сюрпризи, результати, які здивують. Багато команд виступають неоптимальним складом. З одного боку для нас це шанс, але для баскетболу, я думаю, це втрата, тому що глядачі все-таки хочуть бачити найсильніші склади. Деякі найсильніші збірні можуть не потрапити на Кубок світу. Відповідальність виїзних і домашніх матчів для мене однакова. З Туреччиною буде складніше гра, у нас залишиться мінімум часу на підготовку. Ми прилітаємо в 18 годин і на наступний день у нас зустріч проти турків. Завжди може не приїхати той, на кого спочатку розраховував. Єдина втрата, якої можна було уникнути – Пух Джетер. Я думаю, що ви всі в курсі – він у лютому пообіцяв приїхати в збірну. Я думаю, що ця заява накладає на нього певні зобов’язання. Загалом, буду чекати його в лютому.

Гладир – професіонал найвищого класу. Я думаю, що він підсилить нашу команду. Пустозвонов – досвідчений гравець. Були побоювання викликати його. Величезне бажання Максима і дозвіл його керівництва клубу дозволили нам його викликати. Це прецедент, тому що з Д-Ліги рідко кого відпускають на матчі збірних. Ми вирішили цим скористатися прецедентом. Він проводить сезон не надто результативно, але при цьому отримує досить багато ігрового часу. В Д-Лізі грають багато гравців, які можуть потрапити в НБА. Це хороша ліга і я думаю, що у Пустозвонова з’явиться впевненість. Єдине питання – адаптація. Я розраховую на його професіоналізм.

Зараз потрібно напрацювати ігрові зв’язки. У гравців багато забито своїми схемами з клубів. За короткий час потрібно виправити ситуацію. Але з хлопцями легко працювати, вони схоплюють все на льоту. Не вистачає бувкально якоїсь однієї контрольної гри, щоб подивитися, як вони виглядають саме в матчі. Михайлюк, я думаю, влітку буде у збірній. В кінці липня терміни йому дозволяють виступити за збірну. Сподіваюся, що у збірної з’явиться хтось з НБА. Я над цими буду персонально працювати. У липні, я сподіваюся Лэнь або Боломбой приїдуть з НБА”, – заявив Мурзін.

Джерело: basket.com.ua