Вища Ліга. Соколи і Ніко-Баскет обмінялися перемогами, дві перемоги Старого Луцька

3D3A9953w

Уїк-енд Вищої ліги не був повним через матчі Кубка України, проте цікавих матчів у ньому все ж вистачило.

Група 1
15 грудня

Харківські Соколи — Ніко-Баскет 74:68 (19:18, 19:16, 16:15, 20:19)

ХС: Удоденко (15 + 9 підбирань), Ольховський (14 + 8 підбирань), Ольховиков (13), Чевердин (12 + 8 підбирань), Письменецький (10).
НБ: Боднар (18), Ожегов (15), Штанько (10 + 5 підбирань), Заплотинский (9 + 10 підбирань).

16 грудня

Харківські Соколи — Ніко-Баскет 64:76 (24:21, 15:27, 13:17, 12:11)

ХС: Ольховиков (17 + 6 підбирань + 3 передачі), Ганьшин (15 + 5 підбирань), Удоденко (10 + 5 підбирань + 5 передач), Ольховский (10 + 8 підбирань).
НБ: Заплотинский (17 + 10 підбирань), Серпилин (17), Боднар (15 + 4 втрати), Ожегов (8), Гуменюк (8 + 11 підбирань).

Дніпро-2 — Маріуполь 74:68 (21:16, 21:16, 11:21, 21:15)

Д: Дубоненко (16 + 9 підбирань), Орзул (13 + 6 підбирань), Бондаренко (10 + 5 підбирань), Коваль (10), М. Кім (8).
М: Бий (21 + 4 втрати), Бузько (15 + 5 передач), Белла (12 + 9 підбирань), Зуєв (8 + 10 підбирань + 4 передачі), Міхєєв (7).

17 грудня

Дніпро-2 — Маріуполь 64:73 (19:12, 11:25, 22:17, 12:19)

Д: Орзул (14), Дубоненко (12 + 4 передачі + 4 втрати), Коваль (11 + 8 підбирань), П. Бондаренко (9), М. Кім (8).
М: Міхеєв (19 + 8 підбирань), Бузько (14 + 6 підбирань + 4 передачі + 4 втрати), Зуєв (11 + 4 передачі + 3 перехоплення).

До речі:  Зіграно чергові матчі Вищої ліги

Положення команд:

Прометей — 13/1
Маріуполь — 9/7
Кривий Ріг-10/4
Харківські Соколи — 10/4
Ніко-Баскет — 9/5
СумДу — 5/11
Золотий Вєк-5/9
Дніпро-2 — 3/13
Кремень — 2/12

Група 2
15 грудня

ДОС ДЮСШ-ДОР — Старий Луцьк 80:81 (27:20, 12:20, 10:25, 31:16)

ДОС: Фоменко (23 + 5 підбирань + 4 передачі), Рязанцев (19), Раус (12), Мясоєдов (10 + 7 підбирань + 3 перехоплення), Стрижевський (9).
СЛ: Салтовець (28 + 14 підбирань), Коцько (17), Швагринский (11 + 9 підбирань), Глушко (8).

16 грудня

ДОС ДЮСШ-ДОР — Старий Луцьк 80:87 (17:14, 19:13, 24:32, 20:28)

ДОС: Рязанцев (20 + 7 підбирань), Кузнєцов (19), Стрижевський (13 + 5 підбирань), Раус (11 + 5 передач).
СЛ: Федчук (24 + 5 підбирань + 6 передач), Коцько (19 + 5 підбирань), Салтовець (17 + 11 підбирань + 3 перехоплення).

Положення команд:

Рівне — 13/1
Тернопіль-ТНЕУ-12/2
Говерла — 10/4
Хімік-2 — 9/5
Львівська Політехніка — 6/10
Старий Луцьк-7/7
Черкаські Мавпи-2 — 3/11
Київ-Баскет-2 — 2/12
ДОС ДЮСШ ДОР-2/12