Вища Ліга. Прометей не зупинити, важлива перемога Харківських Соколів

22467395_1884055918577400_1479183071648354815_o-1024×682

Черговий уїк-енд подарував цікаву витрату в центральній парі уїк-енду, протистоянні Кривого Рогу та Харківських Соколів. Інші лідери групи 1 здобули по дві перемоги, включаючи Маріуполь, який двічі здолав Золотий Вєк. У другій групі по дві перемоги здобули Тернопіль і Рівне, які продовжують йти з мінімальними втратами.

Група 1
3 листопада

Маріуполь — Золотий Вєк 97:84 (28:22, 20:20, 27:13, 22:29)

М: Бузько (19 + 7 підбирань + 7 передач + 3 перехоплення), Бий (19), Зуєв (13 + 3 перехоплення), Шаванов (12), Березкін (11), Міхєєв (9 + 5 передач), Белла (9).
ЗВ: Дробязко (17 + 5 підбирань), Крамар (15 + 10 підбирань), Сосою (15 + 4 передачі + 3 перехоплення), С. Масальський (8 + 5 передач + 4 втрати).

Прометей — СумДу 93:55 (17:14, 20:14, 28:15, 28:12)

П: Місяць (16), Супрім (15 + 5 перехоплень + 4 передачі), Куліш (15 + 9 підбирань), Загреба (14 + 8 підбирань), Алфьоров (9), Кривцов (9 + 9 підбирань + 7 передач + 5 перехоплень).
СД: Стародуб (12 + 6 втрат), В. Кривич (11 + 6 підбирань + 5 втрат), Ігнатченко (11 + 6 підбирань + 5 втрат), Алтухов (9 + 4 передачі + 10 втрат).

Кривий Ріг — Харківські Соколи 83:66 (14:16, 19:17, 30:17, 20:16)

КР: Водолазський (23 + 5 передач), Старцев (22 + 4 передачі), Унгурян (13 + 6 передач + 3 перехоплення), Василенко (12 + 6 підбирань), Анісімов (9 + 8 підбирань).
ХС: Чевердин (16 + 10 підбирань), Ольховський (15 + 9 підбирань + 4 втрати), А. Коровяков (14 + 7 підбирань + 4 втрати), Удоденко (9).

Ніко-Баскет — Кремінь 81:62 (21:20, 15:28, 21:11, 24:3)

НБ: Заплотинский (17 + 10 підбирань + 3 перехоплення), Юрченко (16 + 12 підбирань), Ожегов (14 + 9 підбирань), Рижов (10 + 4 передачі).
До: Рихлюк (15 + 7 підбирань), Хамзаєв (13 + 7 підбирань + 5 втрат), Пашаєв (13 + 5 передач), Масюк (9).

4 листопада

Маріуполь — Золотий Вєк 100:96 ВІД (18:26, 24:22, 26:23, 20:17, 12:8)

М: Зуєв (23 + 8 підбирань + 6 передач), Міхєєв (20 + 8 підбирань + 4 втрати), Бузько (17 + 8 передач), Белла (12 + 9 підбирань), Бий (11), Березкін (9), Шаванов (8 + 7 підбирань).
ЗВ: Дробязко (31 + 14 підбирань + 4 втрати + 3 перехоплення), Крамар (18 + 3 перехоплення), А. Масальський (16), С. Масальський (10), Сосой (9 + 7 передач).

Прометей — СумДу 90:62 (25:20, 19:7, 22:21, 24:14)

П: Куліш (23 + 8 підбирань), Супрім (20 + 8 підбирань + 5 передач), Кривцов (18 + 9 підбирань), Алфьоров (11 + 5 передач), Місяць (10), Чигринов (8 + 5 підбирань + 4 передачі).
СД: Стародуб (21 + 7 підбирань + 4 передачі), Алтухов (9 + 5 передач), Юркевичус (9).

Кривий Ріг — Харківські Соколи 78:81 (18:19, 13:18, 28:17, 19:27)

КР: Водолазський (18), Старцев (16 + 15 передач), Анісімов (16 + 5 підбирань), Фролов (11 + 7 підбирань), Василенко (10).
ХС: Удоденко (23 + 7 підбирань + 7 передач + 5 втрат), Чевердин (19 + 10 підбирань), Ольховський (13 + 5 підбирань + 7 передач), Ганьшин (12), А. Коровяков (8 + 4 передачі).

Ніко-Баскет — Кремінь 82:66 (12:19, 20:13, 24:16, 26:18)

НБ: Ожегов (22 + 5 підбирань + 6 передач), Заплотинский (14 + 10 підбирань + 5 передач), Юрченко (13 + 7 підбирань), Рижов (10 + 5 підбирань).
До: Рихлюк (29 + 17 підбирань), Пашаєв (15 + 7 підбирань), Ханча (8).

До речі:  Результати чергових матчів Вищої ліги

Положення команд:

Прометей — 7/1
Кривий Ріг-6/2
Маріуполь — 5/3
Харківські Соколи — 5/1
Ніко-Баскет — 5/1
Дніпро-2 — 2/4
Кремень — 1/7
СумДу — 1/7
Золотий Вєк-0/6

Група 2
1 листопада

ДОС ДЮСШ ДОР — Київ-Баскет-2 42:84 (12:20, 10:22, 12:19, 8:23)

ДОС: Діденко (9 + 7 підбирань), Стрижевський (6 + 5 підбирань).
КБ: Заєць (25 + 5 передач + 4 перехоплення), Пошабля (14 + 3 перехоплення), Сидорчук (12), Лукинский (9 + 6 підбирань), Бондаренко (8 + 8 підбирань).

2 листопада

ДОС ДЮСШ ДОР — Київ-Баскет-2 65:63 (12:12, 25:10, 19:17, 9:24)

ДОС: Рязанцев (15 + 13 підбирань + 4 втрати), Стрижевський (14), Фоменко (11 + 5 підбирань + 3 перехоплення), Раус (11 + 6 підбирань).
КБ: Заєць (17 + 8 підбирань + 6 передач + 5 втрат), Шевченко (17), Ковальчук (10 + 4 втрати).

Рівне — Хімік-2 82:78 (22:22, 21:22, 17:22, 22:12)

Р: Коровяков (20 + 8 підбирань + 6 передач), Шепелєв (17 + 6 підбирань), Федорчук (12 + 6 підбирань), Герасимчук (9 + 9 підбирань + 8 передач), Дубнюк (8), Кисильчук (8 + 5 підбирань + 5 втрат).
Х: Рахимшаїков (21 + 5 підбирань), Козак (12), Шорсткий (12 + 3 перехоплення), Головчик (10), Безима (9 + 6 підбирань), Клевзуник (7).

3 листопада

Рівне — Хімік 74:69 (23:22, 18:19, 22:16, 11:12)

Р: Коровяков (23 + 8 підбирань), Шепелєв (16 + 7 підбирань), Шанюк (8).
Х: Рахимшаїков (19), Клевзуник (14 + 7 підбирань), Головчик (8 + 3 перехоплення), Шорсткий (8 + 5 підбирань), Івашов (8).

Тернопіль-ТНЕУ — Черкаські Мавпи-2 92:55 (22:13, 21:19, 30:11, 19:12)

ТТ: Ворник (20 + 5 підбирань), Найко (16 + 10 підбирань + 4 передачі), Бречко (11 + 8 підбирань), Воробйов (10 + 9 підбирань + 6 передач), Рудаков (10 + 8 підбирань + 5 передач + 6 перехоплень).
ЧС: С. Мельник (20), Панфілов (16 + 5 підбирань), Дейна (7 + 6 підбирань + 4 перехоплення).

Старий Луцьк — Львівська Політехніка 72:89 (23:19, 14:21, 18:26, 17:23)

СЛ: Коцько (22 + 4 передачі), Глушко (16 + 5 втрат), Салтовець (12 + 12 підбирань + 5 втрат), Швагринский (12 + 7 підбирань + 4 втрати + 3 перехоплення).
ЛП: Кіч (15), Д. Тютюнник (13 + 9 підбирань), Завадський (13 + 6 підбирань + 4 перехоплення), Соловей (12), Степанченко (11 + 4 передачі), Клебан (11), Галенко (7 + 7 передач).

4 листопада

Тернопіль-ТНЕУ — Черкаські Мавпи-2 111:74 (32:22, 26:19, 25:23, 28:10)

ТТ: Найко (23), Воробйов (19), Ворник (15 + 5 передач + 3 перехоплення), Довидний (9 + 9 передач), Загорулько (9 + 7 передач), Співак (8 + 9 підбирань), Бречков (8), Рудаков (8 + 10 підбирань + 8 передач).
ЧС: Войтович (22 + 6 підбирань), Панфілов (19 + 9 підбирань), Дейна (16).

Старий Луцьк — Львівська Політехніка 76:74 (23:21, 17:17, 14:26, 22:10)

СЛ: Федчук (20 + 5 передач), Коцько (14 + 11 підбирань), Салтовець (12 + 9 підбирань), Швагринский (9), Чиж (8).
ЛП: Завадський (21 + 16 підбирань + 3 перехоплення), Соловей (16), Д. Тютюнник (10), Кіч (10 + 5 підбирань).

Положення команд:

Тернопіль-ТНЕУ-7/1
Львівська Політехніка — 5/3
Рівне — 6/0
Старий Луцьк-4/4
Хімік — 3/5
Говерла — 3/3
Київ-Баскет-2 — 1/7
ДОС ДЮСШ ДОР-2/4
Черкаські Мавпи-2 — 1/5