Вища Ліга. Ніко-Баскет оступається в Сумах, Прометей і Тернопіль очолюють свої групи

basketball22

Головною несподіванкою туру Вищої ліги стала поразка Ніко-Баскета в Сумах в перший день спареного туру. Втім, миколаївці все одно залишаються в першій трійці команд своєї групи, яку очолює Прометей з Кам’янського. У другій групі класичне дербі між Говерлою та Політехнікою вийшло несподівано одностороннім: франківці двічі впевнено перемогли у Львові та наблизилися до лідерів гурту, Тернополю та Рівного.

Група 1
10 листопада

Дніпро-2 — Кривий Ріг 84:92 (23:24, 8:23, 25:28, 28:17)

Д: Дубоненко (22), Орзул (16), Бондарчук (13 + 7 підбирань), Сорочан (8), Гасаненко (8).
КР: Водолазський (25), Старцев (25 + 4 передачі), Унгурян (16 + 5 підбирань + 9 передач), Анісімов (10), Фролов (9 + 9 підбирань).

Прометей — Харківські Соколи 76:66 (16:16, 18:18, 22:18, 20:14)

П: Супрім (15 + 7 підбирань + 4 передачі), Місяць (13), Алфьоров (11 + 6 передач + 5 перехоплень), Кривцов (10), Загреба (8 + 11 підбирань).
ХС: Чевердин (20 + 7 підбирань + 5 втрат), Золотарьов (13 + 5 підбирань), Удоденко (13 + 7 підбирань + 5 втрат), Ольховський (7 + 8 підбирань + 5 втрат).

Кремень — Золотий Вєк 88:93 ВІД (16:19, 25:20, 14:19, 20:17, 13:18)

До: Хамзаев (32 + 11 підбирань), Рихлюк (19 + 13 підбирань), Масюк (16), Пашаєв (15 + 5 підбирань + 8 передач + 5 втрат). ЗВ: Дробязко (40 + 15 підбирань), С. Масальський (15 + 7 підбирань + 4 передачі), Крамар (11), А. Масальський (9).

СумДу — Ніко-Баскет 90:79 (17:28, 37:20, 17:15, 19:16)

З: Юркевичус (29), В. Кривич (13 + 5 підбирань + 8 передач), Алтухов (12 + 6 підбирань + 7 передач), Ігнатченко (10), Решетило (9), Мочалов (8), Стародуб (7 + 10 підбирань + 5 передач).
НБ: Заплотинский (25 + 8 підбирань), Лук’ян (16), Рижов (12 + 5 підбирань), Гуменюк (9 + 8 підбирань).

11 листопада

Дніпро-2 — Кривий Ріг 68:91 (23:18, 10:17, 19:25, 16:31)

Д: Дубоненко (29 + 5 підбирань), Сорочан (12), Бондарчук (7 + 6 підбирань).
КР: Старцев (25 + 5 підбирань + 8 передач), Анісімов (20 + 12 підбирань + 5 блок-шотів), Унгурян (13), Водолазський (9), Василенко (8 + 9 підбирань), П. Горобченко (9 + 5 втрат).

Прометей — Харківські Соколи 80:66 (16:12, 13:19, 25:16, 26:19)

П: Куліш (19 + 8 підбирань + 7 передач + 5 блок-шотів), Алфьоров (15), Загреба (13 + 8 підбирань), Супрім (12 + 5 підбирань + 3 перехоплення), Чигринов (9 + 8 передач). ХС: Ольховський (18 + 6 підбирань + 5 передач), Золотарьов (14), Чевердин (10), Письменицкий (10), Удоденко (10 + 6 підбирань + 4 передачі + 3 блок-шоти + 3 перехоплення).

Кремень — Золотий Вік 94:106 (19:28, 27:24, 27:24, 21:30)

До: Рихлюк (41 + 7 підбирань), Масюк (23), Хамзаев (12 + 8 підбирань + 4 передачі), Пашаєв (8 + 8 передач + 7 втрат).
ЗВ: Шаламов (21 + 4 підбирання), Дробязко (18 + 14 підбирань + 5 втрат + 4 перехоплення), Сосою (17 + 6 передач + 3 перехоплення), А. Масальський (12), Крамар (12), Баранов (10), С. Масальський (8 + 8 передач), Петров (8).

СумДу — Ніко-Баскет 84:109 (28:31, 15:24, 18:24, 23:30)

З: Чесак (19), Стародуб (17 + 7 підбирань + 6 передач + 4 перехоплення), Юркевичус (13 + 5 підбирань + 5 втрат), Мочалов (11), Алтухов (10).
НБ: Заплотинский (20 + 5 підбирань + 7 передач), Ожегов (18 + 5 підбирань + 5 передач), Юрченко (17 + 9 підбирань + 4 передачі), Гуменюк (12 + 5 підбирань + 4 передачі), Лук’ян (11), Рижов (10).

До речі:  Денис Лукашов підсилив чемпіона Вищої ліги БК Прометей

Положення команд:

Прометей — 9/1
Кривий Ріг-8/2
Ніко-Баскет — 6/2
Харківські Соколи — 5/3
Маріуполь — 5/3
СумДу — 2/8
Кремень — 1/9
Золотий Вік-2/6
Дніпро-2 — 2/6

Група 2
9 листопада

Черкаські Мавпи-2 — Старий Луцьк 75:78 (18:20, 20:18, 19:19, 18:21)

ЧС: Руслов (22 + 8 підбирань + 10 передач), Дейна (19 + 7 підбирань) ,В. Мельник (9 + 5 підбирань), воєвода (9 + 5 передач). СЛ: Салтовець (29 + 10 підбирань), Швагринский (27 + 10 подбооров + 4 передачі), Глушко (8).

10 листопада

Черкаські Мавпи-2 — Старий Луцьк 84:65 (17:14, 20:19, 27:20, 20:12)

ЧС: Воєвода (21), Руслов (15 + 8 підбирань + 10 передач), Дейна (13), Сергєєв (11 + 10 підбирань), В. Мельник (10), Войтович (8).
СЛ: Швагринский (18 + 6 підбирань), Салтовець (14 + 14 підбирань), Хомич (11), Коцько (10 + 9 підбирань + 7 передач).

Київ-Баскет-2 — Рівне 90:96 (25:23, 30:25, 23:28, 12:20)

КБ: Сидорук (26 + 4 передачі), Пошабля (12 + 9 підбирань + 5 втрат), Ковальчук (12), Шевченко (11), Болоценко (10).
Р: Шанюк (19 + 6 підбирань + 4 передачі), Кисильчук (16), Тимощук (15 + 5 підбирань+ 6 передач), Коровяков (12 + 8 підбирань), Шепелєв (12 + 10 підбирань).

ДОС ДЮСШ-ДОР — Тернопіль-ТНЕУ 63:84 (19:25, 14:16, 20:37, 10:6)

ДОР: Раус (11), Шестериков (10), Рязанцев (10 + 4 підбирання).
Т: Ворник (13 + 7 підбирань), Найко (12 + 7 підбирань + 4 передачі), Рудаков (12), Довидний (11 + 4 передачі), Бречко (10).

Львівська Політехніка — Говерла 73:84

11 листопада

Київ-Баскет-2 — Рівне 92:95 (24:14, 25:32, 23:17, 20:32)

КБ: Бондаренко (28 + 5 підбирань), Заєць (21), Сидорук (15), Шевченко (14), Болоценко (7 + 9 підбирань).
Р: Федорчук (30 + 6 підбирань), Коровяков (23 + 9 підбирань + 6 передач), Дубнюк (12 + 5 підбирань), Кисильчук (10 + 6 передач), Шепелєв (8).

ДОС ДЮСШ-ДОР — Тернопіль-ТНЕУ 60:99 (11:18, 22:24, 10:39, 17:18)

ДОР: Кузнєцов (11), Раус (9 + 6 підбирань + 5 перехоплень), Шестериков (8), Фоменко (8 + 4 підбирання). Стрижевський (7).
Т: Рудаков (16 + 6 підбирань), Нікітін (13 + 6 підбирань + 4 передачі), Найко (13 + 5 підбирань + 7 передач), Бачинський (12), Бречко (12 + 8 підбирань), Ворник (10 + 8 підбирань).

Львівська Політехніка — Говерла 65:91 (12:19, 16:30, 15:25, 22:17)

ЛП: Соловей (20), Кіч (11).
Г: Шостуха (22 + 6 підбирань + 6 передач), Вінтоняк (14 + 9 підбирань), Калашников (13 + 4 передачі), Орленко (11 + 9 підбирань), Лесик (8).

Положення команд:

Тернопіль-ТНЕУ-9/1
Рівне — 8/0
Львівська Політехніка — 5/5
Старий Луцьк-5/5
Говерла — 5/3
Хімік — 3/5
Київ-Баскет-2 — 1/9
ДОС ДЮСШ ДОР-2/6
Черкаські Мавпи-2 — 2/6