Вища Ліга. Драма Миколаєва та Маріуполя, чергові перемоги Прометея та Тернополя

sokk

У Вищій лізі потихеньку починається кристалізація лідерів в обох групах: Прометей і Кривий Ріг (плюс Ніко-Баскет, зіграв менше матчів), а також Тернопіль-ТНЕУ, починають відриватися від своїх суперників. Втім, цікавих результатів вистачало навіть на вихідних.

Група 1
20 жовтня

Маріуполь — Ніко-Баскет 92:95 ОТ

Харківські Соколи — Дніпро-2 98:67 (17:17, 29:14, 28:18, 24:18)

ХС: Письменицький (16 + 5 підбирань), Шаламов (13), Ганьшин (12 + 9 підбирань), Чевердин (12 + 13 підбирань), Ольховський (12), Золотарьов (9), Ольховиков (9).
Д: Дубоненко (22 + 9 підбирань), Шарлай (12), Давид Кім (10), Бондаренко (9 + 7 підбирань + 4 втрати), Коваль (8 + 5 підбирань).

СумДу — Кривий Ріг 75:84 (24:33, 16:10, 14:23, 21:18)

З: І. Кривич (19 + 5 підбирань + 5 передач), Ігнатченко (15 + 7 підбирань), Мочалов (12), Алтухов (9 + 6 підбирань).
КР: Унгурян (26 + 4 передачі), Старцев (22), Василенко (7 + 12 підбирань).

Кремень — Прометей 49:101 (11:31, 15:14, 12:26, 11:30)

До: Ханче (13), Хамзаев (10 + 12 підбирань), Пашаєв (8), Хаблаков (8).
П: Куліш (18 + 7 підбирань), Алфьоров (15 + 5 перехоплень), Супрім (15), Загреба (13 + 12 підбирань), Кривцов (12 + 5 підбирань), Чигринов (11), Кадигроб (10).

21 жовтня

Маріуполь-Ніко-Баскет 97:90 (21:29, 28:13, 22:14, 26:34)

М: Міхєєв (24 + 6 підбирань), Зуєв (21 + 12 підбирань), Бузько (17 + 5 втрат), Белла (16 + 8 підбирань), Бий (9 + 5 передач).
НБ: Юрченко (21 + 13 підбирань), Лук’ян (16 + 6 передач), Штанько (14), Ожегов (12), Боднар (10).

Харківські Соколи — Дніпро-2 110:72 (29:15, 25:17, 25:18, 31:22)

ХС: Чевердин (20 + 11 підбирань + 3 перехоплення), Удоденко (19), Ольховиков (16), Письменицкий (14 + 6 перехоплень), Ольховський (13 + 9 підбирань + 6 передач), Харченко (8 + 4 передачі).
Д: Дубоненко (18 + 4 втрати), Жариков (11), Сорочан (10).

СумДу — Кривий Ріг 74:83 (25:16, 18:22, 17:23, 14:22)

З: Чесак (19), Мочалов (14), Юркевичус (12 + 5 передач), Ігнатченко (9).
КР: Унгурян (26 + 6 підбирань), Старцев (24 + 6 передач), Водолазський (13 + 4 втрати), Бречка (8).

Кремень — Прометей 55:116 (14:33, 13:24, 15:34, 13:25)

До: Хамзаєв (23 + 8 підбирань), Ханча (11).
П: Кривцов (20 + 9 підбирань), Кадигроб (17 + 9 підбирань), Місяць (16), Куліш (16 + 9 підбирань), Загреба (13 + 5 підбирань), Чигринов (10 + 7 передач), Супрім (9 + 6 підбирань).

Положення команд:

Кривий Ріг-5/1
Прометей — 5/1
Маріуполь — 3/3
Дніпро-2 — 2/4
Ніко-Баскет — 3/1
Кремень — 1/5
СумДу — 1/3
Харківські Соколи — 2/0
Золотий Вік-0/4

До речі:  Вища ліга. Перша поразка Прометея, Львів і Рівне йдуть без втрат

Група 2
19 жовтня

Хімік-2 — Говерла 95:58 (31:13, 19:14, 24:15, 21:16)

Х: Клевзуник (21 + 8 підбирань), Козак (20 + 5 передач), Рахимшаиков (11), Головчик (11), Фреш-Стаханов (9 + 9 підбирань).
Г: Орленко (19 + 8 підбирань), Аврахов (9), Шостуха (8 + 5 підбирань), Лесик (7).

20 жовтня

Хімік-2 — Говерла 77:81 (21:18, 23:25, 17:21, 16:17)

Х: Клевзуник (30 + 7 підбирань), Рахимшаиков (19 + 6 підбирань), Івашов (11). Г: Шостуха (27 + 12 підбирань), Орленко (16 + 10 підбирань + 4 передачі), Аврахов (11 + 6 підбирань).

Львівська Політехніка — Тернопіль-ТНЕУ 69:114 (19:30, 19:29, 13:37, 18:18)

ЛП: Д. Тютюнник (16 + 5 підбирань), Кіч (16), Завадський (8).
ТТ: Бречко (19 + 9 підбирань), Воробйов (17), Нікітін (15), Найко (15 + 9 передач + 5 втрат), Рудаков (14 + 8 підбирань), Довидний (13 + 5 втрат), Красник (9).

Черкаські Мавпи-2 — ДОС ДЮСШ ДОР 72:93 (16:27, 21:24, 23:21, 12:21)

ЧС: Романовський (16), Панфілов (13 + 9 підбирань + 5 втрат), Войтович (13), Дейна (10), С. Мельник (9).
ДОР: Фоменко (28 + 8 підбирань), Стрижевський (19), Леванович (15), Рязанцев (15 + 17 підбирань + 4 втрати).

Старий Луцьк — Київ-Баскет-2 78:72 (20:27, 17:13, 19:9, 22:23)

СЛ: Салтовець (20 + 12 підбирань + 4 передачі), Федчук (12), Коцько (12 + 4 втрати + 3 перехоплення), Швагринский (10).
КБ: Ковальчук (16 + 8 підбирань), Пошабля (13), Хімічук (11 + 5 подоров), О. Бондаренко (10), Питушкин (10).

21 жовтня

Львівська Політехніка — Тернопіль-ТНЕУ 67:82 (22:22, 14:19, 11:16, 20:25)

ЛП: Завадський (16 + 8 підбирань + 5 перехоплень), Викричкач (13), Д. Тютюнник (11 + 7 підбирань), Соловей (9 + 5 втрат).
ТТ: Нікітін (17 + 5 підбирань + 3 перехоплення), Найко (16 + 7 підбирань + 9 передач + 6 втрат), Ворник (13 + 6 підбирань), Бречко (10 + 8 підбирань), Воробйов (9 + 5 підбирань), Рудаков (8 + 13 підбирань + 3 перехоплення).

Черкаські Мавпи-2 — ДОС ДЮСШ ДОР 67:59 (16:15, 12:17, 17:14, 22:13)

ЧС: Панфілов (24 + 8 втрат), С. Мельник (16 + 5 підбирань), Дейна (15 + 16 підбирань).
ДОР: Леванович (20 + 4 підбирання), Рязанцев (14 + 9 підбирань), Фоменко (10 + 5 підбирань + 4 передачі).

Старий Луцьк — Київ-Баскет-2 70:62 (13:8, 24:21, 15:10, 18:23)

СЛ: Салтовець (18 + 12 підбирань + 5 передач), Швагринский (15 + 8 підбирань + 4 перехоплення), Коцько (14), Карпенко (8).
КБ: Болоценко (24), О. Бондаренко (18 + 8 підбирань + 6 передач).

Положення команд:

Тернопіль-ТНЕУ-5/1
Львівська Політехніка — 4/2
Хімік — 3/3
Говерла — 3/3
Старий Луцьк-3/3
Рівне — 4/0
Київ-Баскет-2 — 0/6
ДОС ДЮСШ ДОР-1/3
Черкаські Мавпи-2 — 1/3