Визначилася символічна збірна за підсумками регулярного чемпіонату

super

До п’ятірки найкращих Суперліги Парі-Матч потрапили гравці 4 клубів: Генрі Дугат (5) (Будiвельник), Олександр Кольченко (7) (Черкаськi Мавпи), Дмитро Глєбов (5) (Дніпро), Станіслав Тимофеєнко (7) (Дніпро), Олександр Кушніров (Миколаїв) (3)

В дужках указано скільки разів той чи інший гравець потрапляв до збірних туру у Суперлізі Парі-Матч, саме цей фактор було визнано за основний під час формування найкращої п’ятірки регулярної першості. Найчастіше до збірних потрапляли капітан Дніпра Станіслав Тимофеєнко і капітан Черкаських Мавп Олександр Кольченко.

Нагадаємо що складалися ці п’ятірки на основі опитування тренерів команд Суперліги, по 5 разів протягом сезону тренери обирали захисника Будівельника Генрі Дугата і ще одного представника Дніпра Дмитра Глєбова. Глєбов, рівно як і Кольченко фігурував у збірних тижня і як форвард, і атакуючий захисник.

До речі:  Суперліга. Мавпи вирвали перемогу у Одеси

Щодо позиції центрового, то одразу 3 баскетболісти тричі потрапляли до символічних збірних туру, це: Олександр Кушніров (МБК Миколаїв), Михайло Анісімов (Будівельник) та Сергій Павлов (Хімік). Для того щоб обрати найбільш гідного, довелося звертатися до статистичних даних, найкращі показники були у центрового МБК Миколаїв, Олександр Кушніров цього сезону здобував по 14.1 очка, 7.4 підбирання (2 показник у лізі), 1.6 підбирання у середньому за гру, його рейтинг ефективності сягнув 16.3 (5 показник у лізі).

Для порівняння результати Михайла Анісімова не суттєво, але все ж поступаються: 12.2 очка, 4.6 підбирання, 1.8 передач, рейтинг ефективності 14.5.