Вища Ліга. Говерла зрівняла рахунок у серії з Ніко-Баскетом

Команди з Миколаєва та Івано-Франківська п’ятий матч зіграють у півфіналі.

Півфінал, серія до трьох перемог, матч №4

Говерла — Ніко-Баскет 77:65 (23:27, 19:13, 18:14, 17:11)

Говерла: Серпилин (20 + 4 втрати), Коровяков (15), Калашников (14 + 7 передач + 6 перехоплень), Орленко (10 + 6 підбирань), Старцев (7).

Ніко-Баскет: Вершинін (15 + 5 передач), Адедіран (14 + 5 підбирань), Ожегов (12 + 4 передачі), Заплотинский (8 + 10 підбирань), Гуменюк (7 + 10 підбирань + 4 передачі).

Рахунок у серії — 2:2. П’ятий матч відбудеться 23 квітня в Миколаєві.

Говерла перемогла вдома НІКО-БАСКЕТ у четвертому матчі півфінальної серії чемпіонату України в Вищій лізі – 77:65.

У першій половині на майданчику йшла практично рівна боротьба. Гості після першої чверті мали 4 очки переваги, а на велику перерву господарі вже були попереду на 2 бали.

До речі:  Вища ліга. Перша поразка Прометея, Львів і Рівне йдуть без втрат

Переломною стала друга половина гри. Прикарпатці захопили ініціативу й стали поступово збільшувати перевагу. У миколаївців не вистачило сил на порятунок.

Нагадаємо, першим фіналістом стало Динамо-Одеса, яке в трьох поєдинках перемогло Рівне.