Вища ліга: анонс стартових матчів сезону

rivne

Команди Вищої ліги серед чоловіків грають 6-8 жовтня стартові матчі нового сезону.

Безумовно, на початку сезону чи не найбільшу увагу викликають новачки. БК Рівне до таких формально не належить, це оновлена команда на базі вже існуючої. Та персона знаменитого Сергія Ліщука на президентській посаді автоматично збільшує увагу до планів та амбіцій рівненців. Дебютує Рівне домашніми поєдинками проти базового клубу дефлімпійської збірної України з Дніпра, який минулого сезону був одним з аутсайдерів дивізіону. У оновленому клубі одразу роблять акцент на активне залучення вболівальників. На матчах Рівне – ДОС ДЮСШ-ДОР буде вільний вхід для дітей, пенсіонерів, інвалідів та учасників АТО. Також у клубі підготували насичену розважальну програму з різноманіттям конкурсів та призів.

Столичний Київ-Баскет можна називати новачком без будь-яких умовностей. Відроджений клуб створюється з нуля. Символічно, що дебютні поєдинки доведеться грати проти чемпіона останнього сезону Говерли. Хоча прикарпатці і зазнали суттєвих кадрових змін, та все ж наразі досвіду в них більше, ніж у столичної молоді.

Золотой Век з Кропивницького зовсім не новачок у Вищій лізі, та приковує до себе не меншу увагу. Минулого сезону команда потужно зіграла на першому етапі чемпіонату і буквально провалила другий. Як підготувалися кропивничани до нового сезону, покажуть домашні матчі проти значно посиленого влітку НІКО-БАСКЕТа.

У Черкасах друга команда Мавп зустрінеться з номінальним учасником Суперліги минулого сезону з Кременчука.

ВИЩА ЛІГА
6 жовтня

Київ-Баскет – Говерла (Івано-Франківськ) 18:30

7 жовтня
Маріуполь – Дніпро-2 14:00
Київ-Баскет – Говерла (Івано-Франківськ) 14:30
Черкаські Мавпи – Кремінь (Кременчук) 16:00
Рівне – ДОС ДЮСШ-ДОР (Дніпро) 17:00
Золотой Век (Кропивницький) – НІКО-БАСКЕТ (Миколаїв) 18:00

8 жовтня
Маріуполь – Дніпро-2 12:00
Черкаські Мавпи – Кремінь (Кременчук) 12:00
Рівне – ДОС ДЮСШ-ДОР (Дніпро) 12:00
Золотой Век (Кропивницький) – НІКО-БАСКЕТ (Миколаїв) 13:00