Володимир Коваль: БІПА – незручна, домашня команда

koval

Київський Будівельник зіграє у Одесі (3 листопада) та Южному (5 листопада) чергові поєдинки Суперліги Парі-Матч. Про підготовку до них упродовж двотижневої паузи розповів прес-службі головний тренер команди Володимир Коваль

Про двотижневу паузу
“Ми задоволені тим, як ми провели цей період, але все ж такі великі перерви в ході сезону погано позначаються на стані команди. Хлопці хочуть грати, всі вже натреновані. Тиждень – це нормально, але два – вже надто багато. Тому ми і перенесли гру з Черкаськими Мавпами (яка раніше була запланована на 23 грудня – прим.). Ми хочемо грати!
Про підготовку до попереднього матчу з Мавпами
“Не скажу, що ми весь час цілеспрямовано готувалися до якоїсь команди. Ми налагоджували свою гру, взаємодії і якісь моменти нашого захисту”.

Про Хімік
“Думаю, що з минулого року Хімік став сильнішим. У них додалися хороші гравці. Є хороший третій номер з кидком, він дуже добре використовує свої можливості для атаки. Плюс, досить агресивний перший номер зі США. Єдине, можливо, їм не вистачає часу, щоб зігратися, тому вони не так добре виступають у Кубку Європи ФІБА. Але це досить хороша, серйозна команда, яка, повторюся, в порівнянні з минулим роком стала сильнішою. Тому ми підходимо до гри з Хіміком в повній готовності і постараємося показати гарний і якісний баскетбол”.

Про БІПУ
“Ця команда має достатньо хороших і досвідчених виконавців, використовує різні схеми захисту. БІПА – це домашня, незручна команда. У них хороша підтримка глядачів, яка завжди веде одеситів вперед. Прохідних ігор в цьому сезоні немає”.