Віталій Степановський: “Важливо почати з перемоги”

Himik_382_250

Віталій Степановський, головний тренер БК «Хімік»:

«Демір Іншаат», безумовно, хороша команда, ми стежили за іграми цього колективу з БК «Дніпро», і зараз будемо розбирати гру і готуватися протистояти їм у першій грі групового етапу Кубка Європи ФІБА. Відразу після гри з «Запоріжжям» для мене починається підготовка до наступного суперника – перегляд та розбір відео, підготовка до тренування, план на гру. У нас дуже складний і цікавий суперник у першій грі групового етапу, і нам дуже важливо добре провести цю зустріч будинку. Важливо і з точки зору турнірної таблиці, і в психологічному плані. Календар складений так, що наступні три матчі ми граємо на виїзді, і важливо почати з перемоги. У грі чемпіонату України я постарався дати гравцям приблизно однаковий час, не навантажувати максимально лідерів, щоб ми могли добре підготуватися до матчу 18 жовтня. Часу на підготовку обмаль, суперники в ФІБА Кап все дуже серйозні, багато команд увійшли в Кубок з Ліги Чемпіонів, програвши там кваліфікацію. Думаю, слабких команд в цьому році взагалі не буде, ми налаштовуємося на кожну гру як на серйозну битву.

Так як український клуб БК «Дніпро» вже зустрічався з «Демір Іншаат» у першому раунді кваліфікації Кубка Європи ФІБА, ми звернулися до головного тренера дніпрян з проханням прокоментувати гри з цим суперником.

Денис Журавльов, головний тренер БК «Дніпро»:

У команді «Демір Іншаат» зібрані дуже сильні виконавці, кожен може забити, і з тим же успіхом кожен може зіграти на партнера. У першій грі нам вдалося зруйнувати їх командні взаємодії, за рахунок цього ми змогли виграти. У другій зустрічі вони набагато швидше і краще рухали м’яч, їм вдалися швидкі проникнення в трисекундну зону, нам було дуже важко проти них захищатися, і гра вже пішла за іншим сценарієм. Відзначу як дуже небезпечного гравця Райта.

Джерело: khimik.com.ua