Віктор Стельмаков: якщо посилимося, боротимемося за топ-4

Стельмаков-ТИТУЛ

Президент БК Запоріжжя Віктор Стельмаков поділився з сайтом Федерації баскетболу України своїми очікуваннями від нового сезону у Суперлізі Парі-Матч. Селекційну роботу майже завершено, пошук додаткових джерел фінансування триває.

– Сам факт скорочення  команд-учасниць чоловічої Суперліги не дуже обнадійливий. Чим більше команд, тим краще, на мій погляд. Але, я розумію, що не кожна боєздатна команда може потягнути фінансово участь у Суперлізі. Федерація Баскетболу України проводить велику роботу у цьому напрямку, ми це відчуваємо і усіляко її підтримуємо. Але, нажаль, реалії такі, що багато хто попри своє бажання змагатися на найвищому рівні, не має такої можливості.

– Якщо команд вісім, прохідних матчів буде менше?

– Так, прохідних матчів поменшає. З одного боку, звісно, боротьба загостриться, матчі стануть привабливішими для глядачів і мас-медіа, але я прибічних більшої кількості учасників Суперліги.

– Які плани команди на сезон?

– Будемо боротися. Усе залежить, ви ж самі розумієте, від фінансової складової. Якщо ми знайдемо належне фінансування і по ходу сезону посилимо дві а краще три позиції, тоді ми будемо боротися за четвірку. Цілі у нас завжди високі – без боротьби ми позицій не здаємо.

– Кадрові питання не зовсім вирішені?

– Ми повністю укомплектувалися, але, скажімо, пару позицій могли б посилити за наявності ресурсу. Ми у цьому напрямку працюємо постійно. Локальні успіхи є, подивимося, що буде далі. Ми ж не можемо загадувати на півроку наперед. Розпочався новий фінансовий рік, нові бюджети в усіх, маю на увазі у потенційних спонсорів також. Але як би там не було, святковий настрій своїм прихильникам БК Запоріжжя подарує. Намагатимемося робити це регулярно.