Вболіваємо за Україну… Та за Італію! Розклад сил у групі «В» перед вирішальним п’ятим туром чемпіонату Європи

image -15-

На чемпіонаті Європи з баскетболу завершився четвертий тур групового раунду, за підсумками якого визначився попередній розклад сил перед вирішальним ігровим днем в групі “В”, в якій виступає збірна України.

– Таким чином, після чотирьох матчів забезпечили собі місце в плей-оф збірна Литви, Німеччини та Італії, яка навіть в разі поразки від грузинів в останньому матчі групового раунду вийде з групи.

– Команда Ізраїлю, яка стане останнім суперником підопічних Євгена Мурзіна по груповому раунду, є єдиною збірною в нашій групі, яка шанси на вихід у плей-оф остаточно втратила. У жодній з можливих закруток в разі їх перемоги над Україною вони не матимуть переваги над суперниками.

Таким чином, на останню путівку в плей-оф претендують збірні Грузії та України. Через те що найбільше нас, звичайно ж, цікавить доля збірної України, то тут треба говорити про те, що є два сценарії розвитку подій.

– По-перше, треба чітко розуміти, що в матчі з ізраїльтянами нас влаштує тільки перемога – це єдина і найважливіша умова. 

– При цьому, якщо в матчі Грузії проти Італії переможуть грузинські баскетболісти, шанси на вихід збірна України автоматично втрачає і матч з Ізраїлем стане лише справою честі. 

– Однак якщо Італія в поєдинку з грузинами здобуде перемогу, то для виходу в плей-офф команді Євгена Мурзіна потрібно буде обіграти господарів групи – збірну Ізраїлю, причому з будь-яким рахунком. 

– Для розуміння скажемо, що першочерговим фактором, який враховується в закрутці є перемоги команд, які в цій самій закрутці беруть участь. Таким чином, в разі перемоги Італії та України наша збірна матиме перевагу і над господарями турніру, і над грузинами, які будуть нашими головними суперниками у боротьбі за путівку в плей-оф.

Розклад 5 туру Євробаскету-2017
14:15 Німеччина – Литва
17:30 Грузія – Італія
20:45 Ізраїль – УКРАЇНА