Валерій Плеханов: “Я не розумію, що відбувається”

IMG-8385-991×661

Прес-конференція після матчу БК “Запоріжжя-ZOG” і “БІПА-Одеса”

Максим Луценко, захисник “БІПА-Одеса”:

– Хочу привітати свою команду з перемогою, подякувати гравцям за терпіння. Це був дуже важливий матч для нас. Ми налаштовувалися на непросту зустріч. У своєму залі “Запоріжжя” грає у швидкий баскетбол, тому ми планували почати матч від захисту. Перемога є перемога. Рухаємося далі, сезон довгий. Потрібно забувати про цей матч і думати про наступного суперника.

Вадим Пудзирей, головний тренер “БІПА-Одеса”:

– “Запоріжжя” – дуже хороша команда, незважаючи на те, що зараз вони йдуть на останньому місці. Вдома вони завжди показують хорошу гру, що довели матчі з “Будівельником” і “Черкаськими Мавпами”. Зараз, напевно, команда знаходиться на якомусь спаді, потрібне підсилення. Ми витримали боротьбу, яку нам нав’язали баскетболісти “Запоріжжя”. В вирішальні моменти ми були трохи холоднокровніше. Єдине, до чого у мене є питання це окуляри запасних – 17-29 ми сьогодні програли по цьому компоненту. Зате виграли підбір. Був хороший настрій, зарядженість на перемогу і в кінцівці ми виявилися трохи сильнішими за суперників. Мені складно сказати, чого не вистачає “Запоріжжя” для більшого числа перемог. Для цього потрібно бути всередині колективу, говорити з керівництвом про цілях і задачах. Ще вся боротьба попереду у матчах плей-офф.

Юрій Кондраков, захисник БК “Запоріжжя-ZOG”:

– Дві перші чверті ми провалили в захисті, взагалі нічого не потрапили в атаці. Було 0 забитих. триочкових. У другій половині зіграли краще в захисті, але відсоток точності все одно залишав бажати кращого. Коли скоротили відставання до шести очок, у нас не вистачило лідера, який міг би взяти на себе гру. Я сподіваюся, що відновлюся вже до наступної зустрічі проти “Політехніка” і зможу грати.

Валерій Плеханов, головний тренер БК “Запоріжжя-ZOG”:

– Почну з того, що у мене крайній ступінь розчарування цим матчем. Перші дві чверті взагалі нічого не показували з того, про що домовлялися в плані захисту. Захист у третій і четвертій чверті – єдине, що можна занести в актив. Всього одна ключова цифра – 18/67 реалізація з гри. Я такої цифри ніколи не бачив, якщо чесно. Якщо так грати в своєму залі, то ні в якій команди з таким відсотком не можна виграти. З 21 виконаного триочкового кидка 12 були вільними. Мені просто нічого додати. Ми не забивали не тільки триочкові, але і м’ячі з-під кільця. У мене просто немає цього пояснень. Я не розумію, що відбувається.

18 з 67 – це вся характеристика гри, все інше не має ніякого значення. Жодна команда з таким відсотком не виграє, як би вона не захищалася. Якщо ви звернули увагу, то у нас сьогодні була вузька ротація. Ясиненко не до кінця відновився, у нього розтягнення литкового м’яза. На жаль, в такій щільній грі, з хорошою задньою лінією як у нашого сьогоднішнього суперника, Ткачук просто не готовий грати. Просто не готовий грати. Ми його брали за диригентські здібності, але він взагалі не грає в захисті. Той же Анісімов на швидкості не встигав, коли йому не протистояли великі центрові. Кожем’якіну можна занести в актив старання в захисті, але те, що він творив в нападі – страшно говорити. Мені нема ким замінити Кожем’якіна.

Ми готувалися до сезону таким чином – Буренко основний розігруючий, Теряник – другий, Кожем’якін – третій. Кондраков повинен був грати на позиції другого номера. Ні про Ткачука і всіх інших взагалі не йшлося. Теряник отримав травму і вибув до кінця сезону. Буренко відіграв півматчу за два кола. Маємо те, що маємо. Зовні організація нападу виглядає просто жахливо, але це все одно не пояснює реалізацію 18/67 з гри. Ми старанно працювали останні два тижні. Ми кидали стільки… Ми буквально жили в цьому залі два тижні. Я ніяк не можу пояснити те, що сталося. Просто не можу.