Валерій Плеханов: “Уболівальникам варто почекати перемог”

111

Прес конференція після матчу “Запоріжжя-ZOG” – “Черкаські Мавпи”.

Дмитро Липовцев, форвард “Черкаських Мавп”:

– Нехай це звучить неправильно, але ми все-таки вище класом. Після ляпасу у Миколаєва потрібно було об’єднатися і здобути перемогу. Знали, що проти команд Плеханова це зробити не просто, але все-таки маленькі гравці розігралися, хоча вийшла дуже важка гра.

Максим Міхельсон, головний тренер “Черкаських Мавп”:

– Епідемія травм просто якась. Не хотілося б виправдовуватися і скаржитися, але Ткаченко з температурою, Кобець теж не здоровий, вони не змогли навіть тренуватися вчора. Потрібно віддати належне гравцям, що вони виходять битися на майданчик в такому стані. Сьогодні всі розуміли важливість перемоги. Не скажу що не було помилок. Багато гравців все-таки недавно грають разом і потрібно час на зіграність.

У нашій команді не важливо хто скільки забив очок. Кольченко найрезультативніший сьогодні, але Липовцев не набрав жодного очка і все одно вніс вклад в результат, віддавши важливу передачу в кінцівці.

Олексій Щепкін, захисник “Запоріжжя-ZOG”:

– Нам не вистачає впевненості в собі. Потрібно повірити в себе,в те, що ми можемо обіграти будь-яку команду, особливо вдома. У нас багато невпевненості, не потрапили багато легких кидків, які повинні реалізовувати. В принципі команда бореться. Було видно, що ми можемо грати на рівних навіть із такими командами, як “Будівельник” і ті ж “Черкаські Мавпи”.

Просто нам не вистачає трохи зловити свою гру і хоча б тримати її чверть або дві, щоб ми змогли відірватися і потім вже захищатися далі, тому що дуже важко – ми всі програємо або максимум граємо на рівних і потім нам не вистачає сил на кінцівку вирвати перемогу. Будемо далі працювати над помилками. Зробимо правильні висновки і сподіваюся, будемо далі перемагати і радувати вболівальників своїми перемогами.

Валерія Плєханов, головний тренер “Запоріжжя-ZOG”:

– Все просто насправді на ділі. Сьогодні перемогло індивідуальну майстерність окремих гравців “Черкаських Мавп”, Велика частина їх гравців вище рівнем, ніж у нас. Як і раніше є проблеми з бажанням грати. Проблеми з рівнем гри пов’язані з тим, що команді потрібно перебудуватися і молоді хлопці, як і раніше, допускають багато помилок. Сьогодні було два завдання – зупинити швидкий темп “Мавп”. Друге завдання – впоратися з Джефферсоном, яку ми, на превеликий жаль, не змогли виконати.

Не змогли впоратися з пік-н-ролом Кольченко-Джефферсон, які йразбирали заздалегідь. Рівень цих гравців виявився вище наших, тому такий рахунок у матчі. Дуже багато похибки в організації. По, як і раніше гравці 1996 року Кондраков і Кожем’якін багато помиляються, але коли за 40 хвилин ти не можеш розігрувати пік-н-рол, втрачаєш м’яч на рівному місці – про що говорити?

22-3 триочкові це ще один показник гідний уваги. За рахунок чого вигравати? Всі наші снайпери, Кожем’якін, Ворников кинули з показником 14-0. Це пряма задача потрапляти з дальньої дистанції. Прикро, що ми багато кидаємо на тренуваннях, але в грі не виходить. Другий раз Оведеенко не потрапляє вільні кидки. Створюємо вільні ситуації, але не реалізовуємо їх.

На вистачає Павла Буренка і це позначається на організації. Якщо ми не будемо зупинятися і продовжувати в тому ж дусі, то повинні вийти на рівень і брати очки в матчах із суперниками на кшталт “Черкаських Мавп” та “Будівельника”, з якими ми навіть в нинішньому стані виглядали майже на рівних. Спасибі уболівальникам за підтримку, шкода, що не вдалося порадувати їх перемогою. Поки їм варто почекати вдалого результату.