Валерій Плеханов: “Ми не готові грати на тих швидкостях, на яких грає “Дніпро”

tkachuk

Прес-конференція після матчу Кубка України “Дніпро” – “Запоріжжя-ZOG”

Володимир Шевченко, форвард “Дніпра”:

– Непогана перемога. Забили 102 очки, у нас було гарний напад, рухали м’яч. Щодо захисту 79 очок від “Запоріжжя”, багато триочкових пропустили. Перемога є перемога. Але, звичайно, в захисті потрібно грати краще і в мене було пару моментів, де повинен був зіграти трохи краще. А так в цілому 20 очок  це достатньо для наступної гри.

Денис Журавльов, головний тренер “Дніпра”:

– Ми знаємо, як “Запоріжжя” грає у себе і в будь-якому випадку це буде нелегка гра і неважлива різниця в очках, ми хочемо досягати перемоги в кожній грі, тому все одно ми будемо вимагати гарною і важкої роботи і в Запоріжжі теж. Сьогодні ми отримали якісь вільні моменти в нападі. Але в захисті деякі моменти мені дуже не подобаються, де вимагалося тиск на м’яч, ми цього не робили. Гравці, які кидали, ми їх залишали. Дуже багато помилок допустили на захист при пік-н-рол. Деякі моменти, які ніколи не тренували, ми чомусь почали їх робити. Гравці пішли за своїм старим напрацювань, які у них були ще 5-7 років тому. Ніхто не освіжив пам’ять, що ми це давним-давно не робимо, тому були помилки, були вільні кидки – це потрібно виправляти, тим більше, що “Запоріжжя” забиває з великим відсотком, ще більше триочкових і потрібно докладати більше зусиль на периметрі. Як не дивно ми сьогодні виграли підбір. Я не пам’ятаю, коли останній раз це було. Це можна відзначити як позитивний момент.

Олексій Щепкін, захисник “Запоріжжя-ZOG”:

– Сьогодні була дуже результативна гра, був досить відкритий баскетбол. На початку намагалися зіграти особисто, але у нас були проблеми з грою один на один, тому намагалися грати зоною, трохи пресингувати їх, але, на жаль, у нас це теж не дуже виходило. Пропустили дуже багато триочкових, при чому з хорошим відсотком. У нас був відсоток набагато гірше. Забиваючи 79 очок, це в принципі достатньо для перемоги, але, пропускаючи 102 – це більш ніж достатньо, щоб програти. Хочеться також відзначити, що сьогодні давали грати більш жорстко в плані захисту. Може бути, “Дніпро” був більше до цього готовий, ніж ми. Будемо працювати, намагатися поліпшити свої кондиції і я сподіваюся, ми будемо перемагати далі.

Валерій Плеханов, головний тренер “Запоріжжя-ZOG”:

– “Дніпро” з перемогою. Ваша команда на ходу, незважаючи на втрату великих, на втрату сьогодні Глібова. Команди в принципі були в однакових умовах – за дев’ять гравців, але при цьому у нас зараз в роздягальні з’ясувалося, що у Буца і Кожем’якіна температура. У нас і так два тижні тренувлося 6-7 осіб. Природно треба чітко сказати, що команди зараз діаметрально різняться за рівнем гри. На жаль, більша частина моїх хлопців не готова грати на такому рівні… Грати може, гідну конкуренцію надавати поки не може. Дуже багато невимушених помилок, дуже повільно ми сприймаємо інформацію, дуже повільно ми повертаємося на захист, дуже повільно приймаємо рішення. Зона – це вимушений захід, ми особисто просто не готові грати на тих швидкостях, на яких грає “Дніпро”. Тому абсолютно закономірно. Однозначно нам не вистачає ні Буренко, ні Кондракова. У Кондракова частковий розрив зв’язок плеча, а це надовго. А коли одужає Буренко я теж не знаю. Досить непереконлива гра перших номерів, в даному випадку Ернесто та Андрія Кожем’якіна, змушує команду дуже багато отримувати легких м’ячів через неправильну організації гри в нападі. Але на інше ми особливо не розраховували. Ми чітко розуміли, що поки за рівнем конкурувати можемо лише інколи і лише по трохи. Завдання – відновити хлопців фізично, у нас зараз буде час. Вже післязавтра ми працюватимемо вранці на стадіоні. Я сподіваюся, що нас буде 10 чоловік, щоб ми повноцінно тренувалися. “Дніпру” удачі в наступних іграх. Можу сказати, що так, напевно, не самий приємний для нас жереб. Але є те що є.