Валерій Плеханов: “Другу гру поспіль відсоток влучень просто кричить”

IMG-1130

Прес-конференція після матчу БК “Запоріжжя-ZOG” – “Хімік”

Олександр Антіпов, форвард “Хіміка”:

– Ми сьогодні провели хорошу гру, відмінно відзахищалися. Пропустили 58 очок, менше 60 – це хороший результат. Гравці “Запоріжжя” практично всю гру ставили зону. Ми, в принципі, з нею впоралися, потрапили свої кидки і перемогли.

Віталій Степановський, головний тренер “Хіміка”:

– Для нас було дуже важливо перемогти в цій грі з точки зору психології. Останні матчі ми поступалися, але сьогодні зіграли без провалу, діяли дисципліновано в захисті і в нападі. Це стало запорукою сьогоднішньої перемоги. У третій чверті вдалося переломити хід поєдинку саме за рахунок дисципліни. Суперник ставив зону, тільки на початку зустрічі використовуючи індивідуальну захист. У третій чверті вони вже повністю перейшли на зону. У перерві ми розібрали всі моменти і деталі, які можна було використовувати і зіграли дуже розумно, терпляче, покарали суперника за слабкі місця, які у них були в зоні.

Валерій Анісімов, центровий БК “Запоріжжя-ZOG”:

– Хочу привітати команду “Хімік” з перемогою. Гра була дуже складною. Як ви бачили, у першій половині ми боролися. Другу половину, звичайно, провалили дуже сильно. Відсоток реалізації у нас дуже жахливий. Штрафні не потрапили, підбір дуже сильно програли. Напевно у команди “Хіміка” було більше бажання, ніж у нас. Мені так здається. Хоча нам треба було вигравати цю зустріч.

Валерій Плеханов, головний тренер БК “Запоріжжя-ZOG”:

– Скажу так, сьогодні у нас була дуже вузька ротація серед “маленьких” гравців, всього чотири людини. Це не дозволило нам на рівних конкурувати з “Хіміком” всі 4 чверті матчу. Поки були сили, ми ще намагалися триматися на плаву. Хоча відсоток влучень вже другу гру поспіль не просто залишає бажати кращого, а кричить про те, що його потрібно виправляти. Варто відзначити агресивну гру “Хіміка”. Не завжди у нас виходила протистояти цій агресії. Такі невимушені помилки весь час тримали нас на дистанції, не дозволяли наблизитися у рахунку до опонента. Чекаємо одужання наших хворих гравців. Поки з такою ротацією грати дуже важко.

Джерело: basket.com.ua