Вадим Пудзирей: потрібно покращити якість гри БІПИ

pudz

Через зміну дат проведення деяких поєдинків Суперліги Парі-Матч у одеської БІПИ утворилося велике безматчеве вікно. Та потім команді Вадима Пудзирея належить серія важких поєдинків проти лідерів. Про підготовку до цих випробувань головний тренер одеситів розповів клубній прес-службі.

– Ми працюємо в звичайному режимі. Займаємося і тактичною підготовкою, і фізичною, і індивідуальною. Довелося підкоригувати графік, але в цілому йде тренувальний процес, команда налаштована нормально – всі рвуться в бій. Звичайно, суперники попереду серйозні, але слабких зараз просто немає. Кожна гра – це окремий бій.

– 3, 5 і 9 листопада ви проведете матчі на своєму майданчику, а вже 11 чекає виїзд до Харкова. Чи не важко буде в такому графіку?
– Так, виїзд не виглядав би таким важким, якби було хоча б ще пару днів паузи між матчами. Ще не знаємо, як краще вчинити – виїжджати відразу після зустрічі з Дніпром або ж на наступний день, але тоді приїдемо до Харкова в день матчу з Політехніком. Нам потрібно подолати 800 кілометрів – це не так просто. Дійсно, вийшло так, що у нас після перенесення матчів, пов’язаних з участю Хіміка в єврокубках, утворилася пауза в 3 тижні, через що графік і ущільнився. Гру в Харкові можна було, наприклад, зіграти раніше або ж перенести на лютий, але в цьому питанні нам не пішли на зустріч. У підсумку, ситуація вийшла неординарна – вона небезвихідна, але непроста.

– Як ви оціните стартовий етап чемпіонату? Що скажете про зіграні поєдинки?
– Ми увійшли в сезон новим складом, і результат, думаю, непоганий. Ті очки, які ми повинні були брати – ми взяли. Початок в турнірній таблиці покладено, але вся боротьба ще попереду. Звичайно, якість гри треба покращувати – хлопці ще повинні зігратися. Зараз у нас матчі з лідерами чемпіонату, ось і перевіримо свої сили – з такими суперниками одразу видно всі недоліки.

– У якому з минулих матчів гра БІПИ, на ваш погляд, була найбільш якісною?
– Будь-яка перемога додає позитивні емоції. Моментами у нас в грі є великі перепади, коли деякі виконавці випадають – але це якраз від недостатньої зіграності. Якщо не йде гра в атаці – потрібно краще відпрацювати в обороні, або навпаки. Головне – принести командну користь. Упевнений, наші гравці це розуміють, так що в найкоротші терміни це має дати результат.