Вадим Пудзирей: «На першому етапі покращуємо функціональний стан гравців»

pudzyrey-stad-2017-08-1

З 7 серпня «БІПА-Одеса» вийшла з відпустки і розпочала підготовку до нового сезону.
Головний тренер «БІПИ» в інтерв’ю прес-службі клубу розповів про те, як проходить початковий етап підготовки команди.

Вадим Пудзирей: – Колектив зібрався на перше тренування в понеділок, але поки що ще не всі виконавці у зборі. Наприклад, капітан команди Клим Артамонов зараз в розташуванні студентської збірної України, також чекаємо прибуття кількох новачків.

– Що скажете про запрошених новачків?

– Це відомі в Україні гравці, які вже мають непоганий досвід. Кривцов, який частину своєї кар’єри провів в Одесі, Тихонов, який розпочинав сезон у «Кривбасі», а завершував в «Черкаських Мавпах», добре знайомий одеським любителям баскетболу Бєліков, який грав за «Хімік». Також у нас будуть грати два молодих американця: в понеділок (14 серпня) приїде Танкслі Ефіанайі, трохи пізніше повинен прибути Джастін Лі Колмен.

– Які ще позиції хотіли б підсилити?

– Спочатку потрібно, щоб команда зібралася воєдино і провела кілька контрольних ігор. Тоді вже буде зрозуміло, де у нас слабкі місця і чи потрібно вести пошук підсилення. Поки ж розраховуємо на всіх вже запрошених новачків і чекаємо, що вони підсилять команду і дадуть той максимальний результат, якого від нас вимагає керівництво клубу і міста. Одесити дуже хочуть бачити «БІПУ» сильним згуртованим колективом, і ми постараємося радувати наших уболівальників!

– Як зараз проходить підготовка до сезону?

– До кінця серпня тренуємося на стадіоні, в залі і працюємо на тренажерах. На першому етапі покращуємо функціональний стан гравців, тобто йде швидкісна, стрибкова робота, вправи на витривалість. У залі працюємо над кидками, а вже коли приїдуть всі хлопці – займемося тактикою, щоб відточити командну взаємодію. За традицією зараз з нашими гравцями працює Олександр Вальдман – дуже відомий, досвідчений фахівець, який відповідає у нас за ОФП. Ми з Олександром Григоровичем плануємо дозування навантажень, щоб хлопці підійшли до сезону в повній бойовій готовності. У такому режимі працюємо до 31 серпня, а у вересні, звичайно, плануємо проводити спаринги. Хотілося б суперників сильніше і зіграти близько десяти контрольних матчів.