Вадим Пудзирей: “На майданчику у нас не було команди, були окремі особистості”

nikolaev

Прес-конференція після матчу МБК “Миколаїв” – “БІПА-Одеса”

Олександр Бєліков, форвард “БІПА-Одеса”:

– Вітаю “Миколаїв” з перемогою. Вони показали сьогодні, що у них хороша команда з хорошим підбором гравців, чого не було видно в нашій команді. З першої чверті вони домінували на майданчику, а ми так і не зуміли увійти в гру, хоча ми налаштовувалися, розбирали, бачили, що вони обіграли другу команду минулого чемпіонату. Ми для себе сюрприз піднесли. На майданчику у нас не було команди. Були окремі особистості.

Вадим Пудзирей, головний тренер “БІПА-Одеса”:

– Команду “Миколаїв” із заслуженою перемогою, за всіма статтями вони нас обіграли. Ми сьогодні взагалі не зробили те, про що домовлялися. Дві-три хвилини ми намагалися щось зробити, а потім команда просто стала. Хороші триочкові, 67% було в першій половині – просто люди не поверталися на захист. Будемо розбиратися і виходити з цієї ситуації. Боротьбу ми не створили, яку ми повинні були створити, про яку ми домовлялися. Команди не було сьогодні і я з цим згоден. Сьогодні були особистості і не знайшлося лідера, який би повів команду за собою.

Сьогодні у Танкслі не пішла гра. В командній грі він дуже гарний. Сьогодні у нас команда розвалилася. Будемо розбирати сьогоднішню гру. Для нас це сюрприз, ми готувалися, так було мало часу, але не настільки, щоб сьогодні з таким рахунком програти. Тому “Миколаїв” заслужено переміг, питань немає. Питання є до нашим гравцям за настроєм, за бажанням і за виконання тренерських вказівок.

Цей матч хороший подразник для відповідного кубкового матчу, але я думаю, так програвати не можна. Ми зробимо висновки і 14 грудня будемо боротися, принаймні таку гру ми не покажемо.

Денис Бобров, захисник МБК “Миколаїв”:

– У цій грі почали мляво, поступово входили, але до кінця першої чверті вже більш-менш почали добре захищатися, атакувати, тікати в відриви і у нас гра стала краще виходити. До середини матчу знайшли свій темп і відчули як треба правильно тікати, як правильно захищатися і я думаю, через це і вийшла така гра, яку ми сьогодні бачили.

Володимир Полях, головний тренер МБК “Миколаїв”:

– Хочу привітати гравців, вболівальників, керівництво клубу з такою яскравою перемогою з рахунком. Я націлював хлопців на гру в захисті, можливість швидких атак, не пропустити швидкі атаки суперника. Я думаю, що хлопці впоралися з цим завданням. Я радий, що вони максимально виконали те, що я від них просив – ми працюємо на тренуваннях над цим, вчора трохи попрацювали над цим. Я думаю, що ми рухаємося в правильному напрямку і про це свідчить результат. У команди суперника 13 перехоплень це досить багато. Щит ми виграли, відсоток попадання хороший, вдалася гра в захисті – в зоні і особиста захист. По цій грі все в порядку.

Джерело: basket.com.ua