Вадим Пудзирей: “Команда вистояла у важкий момент і виграла гру”

ER5E1100

Прес-конференція після матчу “БІПА-Одеса” – “Черкаські Мавпи”

Ігор Бояркін, захисник “Черкаських Мавп”:

– Сьогодні була важка гра. Було мало часу на підготовку, але ми в принципі все розібрали, ніяких сюрпризів не було, розібрали пік-н-рол. Я вважаю, що для нашої перемоги сьогодні ми зробили до гри розбір дуже нормальний і я думаю, цього повинно було вистачити. Сьогодні грали з запалом, все билися і билися, молодці. Але врешті сталося так, що програли свою гру. Вони в кінці забили кілька триочкових, завели вболівальників і на емоціях перевели гру в овертайм. А в овертаймі вже так вийшло, що вони виявилися сильнішими. Я вважаю, що в основний час це повинна була бути наша гра. Ми сьогодні показували кращий баскетбол, але в кінці так вийшло, що “Одеса” вирвала перемогу. Вітаю їх з хорошими такими іграми. А ми будемо працювати далі. Зараз підключився ще один гравець. Будемо працювати, тренуватися і готуватися на наступні ігри.

Максим Міхельсон, головний тренер “Черкаських Мавп”:

– Абсолютно необов’язкове поразку. Так, поразка від сильної і гарної команди, яка на куражі після перемоги над “Будівельником”, але… Могли виграти. Допустили ряд помилок. Перш за все, в таких іграх, коли команда виграє в овертаймі, коли команда програє кілька очок, провину на себе треба брати тренеру. Які б не були помилки на майданчику, я приймав рішення, хто буде на ній перебувати. Значить, десь не вгадав. Значить, не ті рішення прийняв. Будемо розбиратися, тому що робота в побудові команди це робота не тільки над помилками і діями гравців, але і тренерська робота теж.

Хлопці сьогодні молодці, грали з великим запалом. Так, були десь помилки, але це баскетбол. Вони грають під великою напругою, тому помилки неминучі. Хочеться всім своїм гравцям сказати спасибі за гру, за самовіддачу, яку вони сьогодні показали.

Здорово, що новачок вже краще увійшов, ніж у першій грі. Я вважаю, що він адаптується швидше, ніж ми того очікували, тому що за великим рахунком людина провів півтори тренування з нами. Гра з “Хіміком” для нього не вдала, але вона зрозуміла. Сьогодні вже він нам допоміг. Нам дуже не вистачає цієї допомоги з лавки, тому що сьогодні навіть якщо розібрати рахунок по чвертях, є невелика різниця між рівнем гравців стартової п’ятірки і 7-9 гравцем у складі. Мали ми проблеми, виконуючи заміни. Сьогодні нам лава допомогла більше, ніж зазвичай, тому що там були матчі, в яких і 10 очок лавка не набирала. Це анітрохи не занижує гідність гравців, просто є моменти, які пояснюються десь недоліком досвіду, десь поки недоліком форми. Це набереться по ходу сезону. Я думаю, що команда вирівняється і буде показувати більш змістовний та якісний баскетбол з хорошими результатами. Хороший гравець, хлопець ніби намагається, подивимося далі.

Клим Артамонов, захисник “БІПА-Одеса”:

– Хочу подякувати вболівальникам. Зал сьогодні був просто неймовірний. Навіть коли ми програвали 10 очок, здавалося б наздогнали, але потім знову програвали 10 очок і все одно зал не вщухав. Це дуже приємно, що люди люблять нашу команду, що приходять на ігри і завдяки цьому ми перемогли сьогодні.

Розбирали вчора гру, не було достатньо часу. Перед п’ятницею ми готувалися на “Будівельник”. А “Черкаські Мавпи” для нас найважливіше на даному етапі в плані турнірної таблиці, так як вони наш прямий конкурент за потрапляння у четвірку. Сьогодні ми зробили все, віддали всі сили. Виконали те, про що домовлялися, в потрібний момент не здалися, коли в кінці третьої чверті здавалося б, що все втрачено при -14. Але ми не здалися і довели справу до кінця.

Але не варто нам розслаблятися. Ми взяли дві дуже важкі ігри і сьогодні закінчився перший круг, ми закінчили його з двома поразками, хоча, напевно, ніхто цього не очікував. В нас ніхто не вірив, але ми зробили це в першому колі. Сподіваюся, що далі будемо грати ще краще. Та перемога це добре, але якщо б ми зараз грали в серії до трьох перемог, що з “Будівельником”, що з “Черкаськими Мавпами”, поки нам не під силу перемагати у серіях з цими командами. Але ми будемо намагатися і будемо працювати. Нам є над чим працювати і дійсно у нас великий потенціал. Дякую всім за підтримку.

Вадим Пудзырей, головний тренер “БІПА-Одеса”:

– Хочу подякувати все місто за підтримку, це відчувалося, що зал був гарячий, розжарений, так як бренд БІПА був, є і буде. Коли ми грали у свій час також гаряче люди хворіли і сьогодні ця обстановка передалася гравцям. Навіть у важкі моменти гри ми не здалися і вболівальники нас гнали вперед і вірили в нашу команду.

Що стосується гри, єдине, у нас немає такого Джефферсона поки. Нікому у нас поки битися з таким гравцем. Він дуже сильний гравець і цементував сьогодні як захист, так і напад. Сам факт його перебування надавав впевненості команді суперника. Але потім ми трохи розібралися, почали трохи по-іншому грати, команда вистояла у важкий момент і виграла гру. Гра дуже важка. Ми програли 12 підбирань. “Черкаські Мавпи” дуже сильна команда, добротна. Нам важко через день грати з такими суперниками, у них ротація гравців трохи більше, це я так скромно кажу. Сьогодні наша лава дала бій, в два очки ми виграли. У Кривцова була мікротравма і його не вистачило. Тобто у нас будь-яка ротація і вже починаються якісь ситуації, які непідконтрольні тренерському штабу. Тому кількість гравців хочеться мати нормальне, рівне, щоб кожен міг замінити кожного. Сьогодні це було в плані самовіддачі, в плані настрою і ще хотілося б в плані майстерності, щоб наші люди виходили і допомагали нам досягати результат.

Джерело: basket.com.ua