В’ячеслав Петров про матч проти БК Будівельника

ПЕТРОВ
Харизматичний центровий Хіміка В’ячеслав Петров розповів про підготовку своєї команди до київського протистояння з Будівельником. На думку В’ячеслава южненці набрали хід і 20-го грудня у Києві здатні продемонструвати свої найкращі якості. 
– Вважаю, що у листопаді у Южному Хімік також добре зіграв проти Будівельника. Особливо у захисті. Ми пропустили лише 62 очки. Але не забили чимало кидків. Була невисока реалізація. І поступилися ми небагато (58:62 ред.). А у Києві, вважаю, позитивного результату можна досягнути за рахунок агресивного захисту. І, безумовно, підвищити відсоток влучності – маємо зробити висновки з тієї гри. Розібрати суперника і грати тільки на перемогу.
– У складі Будівельника виділяється в ігровому плані американець Дугат. Чи знайдете проти нього протидію?
– Дугат грав у Будівельнику і минулого сезону. Ми добре з ним знайомі, його можливості нам відомі. Розбираємо, тренерський штаб дасть настанови – як проти нього захищатися і що з ним робити.
– На персональну дуель з Михайлом Анісімовим налаштовуєтеся?
– Не розглядаю протиборство з Михайлом, як персональну дуель. Так, він досвічений гравець, гарний центровий, за плечима якого багато матчів на найвищому рівні. Але ключовою буде командна гра. У нас є свої завдання, які треба виконувати
– Персонально гравців Будівельника розбираєте?
– Ми кожного найближчого суперника розбираємо, не дивлячись на назву. Чи то Будівельник, чи Запоріжжя, Харків. Є план підготовки – його дотримуємося.
– Якщо подивитися статистику, Хімік у грудні йде без поразок, чи є це свідченням того, що команда перебуває на ходу? 
– Так, на мою думку, команда додає від матчу до матчу. У нас була низка невдалих ігор. І у Суперлізі Парі-Матч, і у єврокубках. П’ять матчів поспіль у листопаді не могли виграти у чемпіонаті, мав місце спад, перебували у психологічній ямі, не знаю, навіть, як це правильно назвати. Але ми ні в якому разі не опускали руки і зараз ситуація почала виправлятися, у кожній грі б’ємося за позитивний результат, граємо на перемогу і я сподіваюся, що чорна смуга залишилася позаду. Ми набираємо хід і повертаємося до звичних кондицій. За великим рахунком, ми усі ігри граємо на перемогу, не бачу сенсу виходити на паркет, якщо відсутнє бажання вигравати. Не відступимо від цих планів і 20-го грудня у Палаці спорту.
– Особисто Вам ігри у Палаці спорту додають емоцій,мотивації чи хвилювання?
– У Палаці спорту приємно грати тоді, коли на трибунах присутні багато глядачів, як це було на Фіналі чотирьох Кубка України торік, скажімо, чи під час золотої серії з Будівельником. Глядач створює неповторну атмосферу. І нам приємно пересвідчитися, що людям цікавий баскетбол. Тоді і грати вдається краще, бо ж ми граємо, створюємо шоу для вболівальників.
Джерело: fbu.ua