В’ячеслав Бобров: мрію зіграти в НБА

bobr

Форвард збірної України В’ячеслав Бобров став у складі Пено Жвайгждес найкращим баскетболістом чемпіонату Литви в листопаді. Про адаптацію в Литві, відмінності з Україною та кар’єрних планах гравець розповів прес-службі ліги. 

ПРО ВИБІР НОВОГО КЛУБУ

“Я грав два сезони в третьому дивізіоні Франції, і вони мені пропонували залишитися на наступний сезон виступати вже в дивізіоні Pro B, але мені хотілося більшого – я шукав лігу сильніше. Знав, що в Литви дуже хороший баскетбол: швидкий, такий формат, де можна і поштовхатися. Дуже багато гравців, які виступають в Єврокубку і Євролізі, тому для мене це просто безцінний досвід – це головна причина того, що я опинився тут”.

ПРО РІЗНИЦЮ МІЖ ЛИТВОЮ І УКРАЇНОЮ

“Я відчуваю себе в Литві нормально – тут відрізняються від України тільки мова та валюта, а решта практично те ж саме, як і в Україні”.

ПРО МІСТО ПРОЖИВАННЯ

“Маленький місто – всього дві тисячі населення – але у вихідний день є можливість поїхати в Паневежис, Ригу, Вільнюс, Каунас. Є можливість поїхати подивитися ігри хлопців, які виступають в Єврокубку, Євролізі, тому я не вважаю проблемою для себе переїхати в маленьке місто. Перед тим, як їхати сюди, я спілкувався з Андрієм Агафоновим. Він сказав, що так, місто маленьке, але тут дуже хороший колектив і можливість отримувати ігровий час”.

ПРО ПАУЛЮСЕ ЯНКУНАСЕ

“Ця людина – Паулюс Янкунас – багато разів доводив, як потрібно грати в баскетбол. Мені здається, він у кожній грі показує молодим, як необхідно проявляти себе на паркеті – він викладається на кожній ділянці майданчика, намагається виловити кожну передачу, бореться за кожен підбір, і я вважаю, що мати такого гравця у своїй команді просто відмінно”.

ПРО АДАПТАЦІЮ

“На початку, напевно, ми ще не зовсім зігралися з командою – не було достатньо часу, щоб ми могли побути разом, награти зв’язки. Я приїхав до Литви, і у мене було лише три дні для підготовки до гри з “Летувос Рітас”. Так, ми програли першу гру, але зараз потихеньку-потихеньку ми стаємо сильнішими як команда”.

ПРО ПРАГНЕННЯ СТАТИ КРАЩЕ

“Для мене це новий виклик. Я намагаюся щороку ставити собі високу планку, прагнути до більшого, тому що не можна давати собі слабину. Потрібно працювати через силу, через кров – мені здається, це допоможе в майбутньому грати краще і краще”.

ПРО ГРІ ПРОТИ СТАТУСНИХ БАСКЕТБОЛІСТІВ

“Я вважаю, що в кожній команді є свої лідери і є люди, які роблять чорну роботу. Дуже приємно грати з хлопцями, які вже пограли в Євролізі, Єврокубку – вони більш насичені баскетболом, більше знають, вони більш хитрі в нападі і захисті, тому добре рости, перебуваючи з ними на одному майданчику”.

ПРО АМБІЦІЇ

“Кожен баскетболіст прагне грати на найвищому рівні, і за той час, який у нього є, він намагається досягти вершин – вигравати кубки, медалі. У мене теж є мрія: пограти в Євролізі, пограти в НБА – і, я думаю, якщо працювати і щодня тренуватися можна до цього прийти”.

 

Джерело: basket.com.ua