Україна поступилась Італії на ЄвроБаскеті-2017

image -5-

ЄвроБаскет-2017. Група В. Другий тур

Україна – Італія 66:78 (19:16, 14:27, 15:16, 18:19)

Україна: Кравцов 11, Кольченко 8, Зайцев 6 + 8 підбирань,  Пустозвонов 2, Мішула 3 – старт, Пустовий 21, Лукашов 9 + 6 передач, Бобров 4, Отверченко 2, Конєв 0, Липовий 0

Хід гри

Вже в дебюті матчу команди дали зрозуміти, на чому будуть робити акцент в атаці. Збірна України, користуючись перевагою в габаритах, давила через фарбу, де результативно діяв Кравцов. Італійці, в свою чергу, грали від кидка, проте відсоток влучань підопічних Мессіни в першій чверті дозволяв українській збірній лідирувати. Триочковий Лукашова за дві хвилини до кінця стартової чверті відправив італійців на тайм-аут, проте навіть “хвилина” не дозволила команді Мессіни виграти стартову чверть.

Свою перевагу українська збірна втратила досить швидко. У другій десятихвилинці активізувався лідер італійців Марко Белінеллі, який власноруч оформив потужний ривок для своєї команди. Зірковий снайпер за чверть реалізував 4 з 5 триочкових (5 з 7 – за половину), завдяки чому італійці оформили ривок 12:0. Як підсумок, за 10 хвилин підопічні Мурзіна пропустили 27 очок і отримали 10 балів дефіциту перед великою перервою.

У третій чверті нашій команді вдалося вирівняти гру. У складі збірної України відмінну десятихвилинку проводив Артем Пустовий, який за 11 хвилин на паркеті набрав 19 очок, не схибивши при цьому жодного кидка – ні з гри, ні з лінії штрафних. Проте, результативна гра в фарбі була бита фірмовою італійською зброєю – дальньою артилерією. Варто було нашим хлопцям зробити натяк на камбек, суперник тут же відповідав влучним дальнім, зберігаючи комфортну двозначну перевагу.

Початок заключної чверті був багатообіцяючим: Кольченко і Пустовий скоротили відставання нашої команди до 4 очок, однак на більше нас, на жаль, не вистачило. Італійці продовжували атакувати з-за дуги з космічним відсотком, реалізовуючи дальні спроби з відсотком 50+, що дозволило їм повернути лідерство з комфортним відривом і довести матч до перемоги. Аргументів у збірної України, в цьому матчі, на жаль, більше не знайшлося.

Таким чином, команда Євгена Мурзіна програла другий матч на турнірі, а збірна Італії здобула другу перемогу. Завтра, 3 вересня, збірна України зіграє проти команди Грузії в рамках 3-го туру групового раунду.