Україна програла Хорватії на Євробаскеті U-20

image

Чоловіча збірна України U-20 програла команді Сербії в другому матчі Чемпіонату Європи, що відбувається в німецькому Хемніці. Наші хлопці на рівних зіграли три чверті, проте пропущений ривок в третій десятихвилинці став вирішальним у матчі.

ЄвроБаскет-2018. Чоловіки, U-20

Хемніц, Німеччина.

Груповий раунд. Другий тур

Хорватія – Україна 93:78 (20:15, 24:26, 30:14,19:23)

Наші хлопці добре розпочали матч: пропустивши швидкі три, лідер команди Ілля Тиртишник влучив власний лей-ап. Після цього Сербії вдалося організувати міні-ривок, але все той же Тиртишник влучив ефектні три та залишив команду у грі. Надалі командними зусиллями наші хлопці зуміли наблизитися до суперників на відстань двох очок, а по закінченню чверті рахунок становив 20:15 на користь наших суперників.

До речі:  Названо розширений склад збірної України на заключні матчі відбору до ЧС-2019

Другу чверть українці провели вдало, наздогнали суперника та навіть у декількох моментах зуміли вийти вперед, тут за собою команду повели Вадим Козак та Михайло Ягодін.

Третя десятихвилинка стала вирішальною у матчі. Серби почали застосовувати пресинг про всьому майданчику та влучили власні дальні кидки, на що наші хлопці відповіді не знайшли. Як наслідок десятихвилинка була програна -16.

На останню чверть українці вийшли в бойовому настрої та почали відігрувати відставання. В якийсь момент перевага суперника становила лише 9 пунктів, проте повністю переломити хід гри наші молоді гравці не зуміли. Як наслідок бойова поразка від однієї з кращих європейських команд з рахунком 93:78.