Україна програє Туреччині в відборі на ЧС-2019

image -46-

Провал у другій чверті дорого обійшовся українській команді.

Туреччина – Україна 80:66 (15:28 36:12, 10:11 19:15)

Туреччина: Уілбекін (13 + 4 передачі), Балбал (2 + 5 підбирань), Осман (20), Тюренном (12), Шанлі (0 + 5 підбирань) – старт; Коркмаз (21), Ерден (7 + 5 підборів + 4 передачі), Ерміш (3), Коксан, Махмутоглу, Арар, Бірс (2).
Головний тренер: Уфук Саріджа

Україна: Джетер (7 + 4 передачі), Гладир (17 + 4 передачі), Конєв (2), Бобров (2), Кравцов (13 + 5 підбирань + 2 блок-шоти) – старт; Лукашов (10), Липовий (3), Мішула (3), Пустовий (4), Пустозвонов, Рябчук, Зайцев (5).
Головний тренер: Євген Мурзін

Україна здорово почала матч. Сергій Гладир потрапив 3/3 дальніх кидків, В’ячеслав Кравцов мав 5/5 двоочкових, а турки мазали відкриті кидки і потрапляли під множинні блок-шоти від українських великих. Як підсумок, перша чверть завершилася з рахунком 28:15 на користь української команди, яка повністю контролювала хід зустрічі.

Втім, друга чверть перетворилася для України в сущий кошмар. Турки намацали діри в українському захисту і почали забивати триочковий за триочковий. У гостей же повністю провалився Пух Джетер, який мазав всі кидки і втрачав м’яч за м’ячем. Туреччина розігралася і забила цілих 36 очок за чверть, завдяки провалу України на периметрі. -24 за чверть фактично ставили хрест на надіях команди Мурзіна на камбек.

До речі:  Збірна України 3х3 вийшла в плей-оф чемпіонату світу

Втім, українцям майже вдалося повернутися в гру в третій чверті. Денис Лукашов стабілізував гру команди на першому номері, потрапив кілька триочкових і Україна почала скорочувати різницю м’яч за м’ячем. Однак скоротивши різницю до семи очок, трапився ключовий розворот матчу – Пустового явно підштовхнули при спробі алле-упа, судді проігнорували свисток, а в наступній атаці В’ячеслав Бобров зробив неспортивний фол в центрі поля, турки отримали право на два штрафних і почали новий ривок.

Повернення Джетера не допомогло Україні повернути собі базові позиції. Туреччина дотиснула українців після успішного відрізка і забезпечила собі досить впевнену перемогу.