Україна мінімально програла Франції на Євробаскеті U-20

image

ЄвроБаскет-2018. Чоловіки, U-20

Груповий раунд. 3-й тур

Хемніц, Німеччина

Україна – Франція 63:66 (12:17, 18:18, 17:12, 16:19)

Україна: Войналович 23 + 3 перехоплення, Тиртишник 9 + 7 підбирань + 3 передачі + 3 перехоплення – 5 втрат, Дубоненко 8, Горобченко 2, Павло Бондаренко 0 – старт, Козак 9, Нємцу 5 + 4 передачі + 3 підбирання, Ягодін 4, Грицак 3 + 5 підбирання, Боднар 0, Роман Бондарчук 0

Хід гри

Збірна України не зуміла заволодіти перевагою у дебюті гри, дозволивши французам виграти стартову чверть. Підопічні Пудзирея багато атакували з дальної відстані, але така тактика нашим хлопцям дивидендів не принесла – лише 2 з 11 з-за дуги у першій десятихвилинці. Франція, як і очікувалось, мала перевагу у фарбі, набравши 12 очок саме з української трисекундної. Як підсумок, 12:17 не на нашу користь після першої чверті.

У другій десятихвилинці Україні вдалося вирівняти гру. Цікаво, що команда Пудзирея після 20 хвилин матчу мала перевагу на підбираннях – навіть на чужому щиті. Також варто відзначити Войналовича, який вже за першу половину набрав 14 очок, реалізуававши 2 з 2 триочкових у другій чверті. Під завісу другої чверті українці зуміли зрівняти рахунок після ендвану Грицака, однак 5 балів за останню хвилину від французів дозволили їм виграти першу половину 35:30.

Третю чверть збірна України розпочала з ривка, завдяки якому вперше в цьому матчі вийшла в лідери. Зонний захист підопінчих Пудзирея давав свої плоди, а Франції не вдавалося доводити м’яча у фарбу до Вуатьє. Однак перекришви кисень супернику під кошиком, наші хлопці дали більше свободи супернику на дузі. Пропустивши три поспіль дальніх від французів, українці відправились на екстрений тайм-аут. Заключний відрізок третьої чверті за нами: три поспіль результативні проходи у трисекунду дозволили нашій команді зрівняти рахунок перед заключним відрізком гри.

До речі:  Володимир Рижов після того, як позбавив ІнтерХім повноважень володаря Кубка України, не став розмінюватися на дрібні цілі

У дебюті вирішальної чверті збірна України пропустила ривок суперника: Франція розпочала десятихвилинку 7:0, а на екваторі чверті перевага підопічних Тупане вперше в матчі сягнула двозначної позначки. Збірна України знайшла сили на те щоб повернути інтригу – допомогли три поспіль триочкових у виконанні Войналовича, Козака та Тиртишника. Але підбирання на чужому щиті та очки другого шансу дозволили Франції довести матч до переможного заверешення. Приємо, що наші хлопці билися до останнього, чого вартує шалений триочковий з 9 метрів від Козака. А Тиртишник міг переводити гру в овертайм… Але важкий дальній з сиреною у виконанні захисника виявся неточним.

Тож, пропустивши ривок у чевтертій чверті, Україна зазнала другої поразки на турнірі, поступившись Франції з рахунком 66:63. Завтра, 17 липня, у на чемпіонаті Європи вихідний, а вже у середну, 18 липня, збірна України зіграє у раунді топ-16.

Відео матчу: