Уфук Сариджа: “Уміння перебудуватися по ходу матчу допомогло нам обіграти Україну”

u2

Головний тренер збірної Туреччини Уфук Сариджа і свінгмен Толга Гечим поділилися думкою після переможного матчу проти України (67:60) у кваліфікації Кубка світу.

“Ми погано почали гру в плані атаки, але були гарні в захисті. У перерві ми поговорили про те, що потрібно змінити в плані нападу і реалізували це на майданчику. У групі кваліфікації Кубка світу ми хочемо вигравати кожну гру. Сьогодні я пишаюся роботою, яку виконали мої партнери по команді. Також вітаю збірну України з хорошою грою”, – сказав Гечим

“Це була відмінна і дуже важлива перемога для нашої команди. Збірна України має в своєму розпорядженні більш досвідчених гравців порівняно з нами. Взагалі ми граємо разом не так багато часу. Через це було багато втрат в першій половині, страждала наша атакуюча продуктивність. У другій половині стали більш агресивними в атаці. “Коротка” п’ятірка в підсумку зробила різницю в цій зустрічі. Молоді гравці сьогодні були на висоті. Особливо хотів би відзначити Толга Гечима. З такими виконавцями збірна Туреччини може впевнено дивитися в майбутнє. У нас є дві перемоги у двох стартових матчах. Я повністю задоволений цим результатом. Хочу привітати свою команду. Як тренер, я сьогодні дуже задоволений їх роботою на майданчику. Україна володіє потужними бігменами в порівнянні з Латвією. Це досвідчена команда, вона грає фактично тим же складом, що і на Євробаскеті-2017. Наша динамічна гра в захисті і вміння перебудуватися по ходу матчу допомогли нам здобути перемогу над цим суперником”, – зазначив Сариджа.

Джерело: basket.com.ua