У Запоріжжі відбувся цікавий турнір

zapp

Чотири роки тому запорізький баскетбол спіткала серйозна втрата. З життя пішов Олексій Рева, відомий тим, що заснував у місті дитячо-юнацьку спортивну школу №12. Саме в ній виховуються хлопці, котрі потім поповнюють лави дорослих команд. На честь екс-директора ДЮСШ у Запоріжжі щороку організовують пам’ятний турнір.

Те, що відбувається в спорткомплексі ЗАБ, – не просто розминка перед юнацькою грою. Ціль міжособистісних протистоянь вихованців ДЮСШ-12 – вшанування пам’яті Олексія Реви. Колись він заснував спортшколу. Друге завдання організаторів турніру – ретельний перегляд виступів молодих дарувань із метою виявлення найталановитіших.

Для участі баскетболісти об’єдналися в команди з гумористичними назвами. Ось наприклад – перший півфінал. На паркеті – колектив Комари під наставництвом Світлани Маляр. Візуально їхні форми нагадують кольори футбольного гранда з назвою Барселона. Що символічно – в їхньому складі знайшовся свій, баскетбольний, Ліонель Мессі. 12 заробленими очками Дмитро Маляр трохи перетворив арену ЗАБ на каталонський Камп-Ноу. Загалом же свого суперника під назвою Козак-Баскет ці спортсмени подолали з розгромним для юнацького турніру рахунком – 21:11.

Гарні емоції та розуміння важливості турніру мають і колеги Дмитра по команді. Не заперечує і навіть підтверджує важливість цих ігор і наставниця Комарів Світлана Маляр.

У другому півфіналі грала команда Динозаври під керівництвом Олени Жержерунової та збірна 50 гімназії. Перемогу здобули підопічні Юрія Немченка. Вони ж і стали в підсумку чемпіонами, перегравши у фіналі Комарів. Матч за бронзу між Козак-Баскетом та Динозаврами завершився на користь юних Козачат.