У Вищій лізі завершується боротьба на першому етапі

vvv

У Вищій лізі завершується боротьба на першому етапі. На цій стадії змагань учасники формують в двох групах перші четвірки, які потім в плей-оф у перехресних парах (А1 – Б4, А2 – Б3 тощо) продовжать боротьбу за нагороди. Команди, які не проб’ються в перші четвірки, боротимуться в плей-оф за місця в класифікації.

Наразі залишається нез’ясованим одне головне питання – четвертий учасник медального плей-оф від першої групи. Золотой Вєк, НІКО-БАСКЕТ та Кремінь гарантували собі участь у ньому. Втім заключні матчі для них також важливі з огляду на підсумковий розподіл місць, що визначає потім суперника з групи Б.

Запеклу боротьбу за останню четверту путівку ведуть СумДУ, Харківські Соколи та Маріуполь. Сумчани очікувано перемогли 15 березня в Черкасах та піднялися на четверте місце. Найбільше матчів залишилося в запасі в Маріуполя – 6. І всі вони відбудуться вдома. Та грати доведеться проти лідерів групи та прямого конкурента з Харкова. То ж здобути максимум у цих поєдинках буде вкрай важко.

До речі:  Команди чемпіонату України в Вищій лізі зіграли чергові матчі першого етапу

Матчі претендентів на 4 місце в групі А
СумДУ
Черкаські Мавпи-2 (г) 16 березня
Кремінь (д) 31 березня
Кремінь (д) 1 квітня

Харківські Соколи
Золотой Вєк (д) 17 березня
Золотой Вєк (д) 18 березня
Маріуполь (г) 31 березня
Маріуполь (г) 1 квітня

Маріуполь
Кремінь (д) 17 березня
Кремінь (д) 18 березня
НІКО-БАСКЕТ (д) 24 березня
НІКО-БАСКЕТ (д) 25 березня
Харківські Соколи (д) 31 березня
Харківські Соколи (д) 1 квітня

У групі Б у медальний плей-оф вийшли Динамо-Одеса, Говерла, Рівне та Хімік-2. У заключних поєдинках вони з’ясують остаточне розташування в групі.