У Вищій лізі стартує фінальна стадія турніру

odd

У Вищій лізі стартують вирішальні серії плей-оф. У боротьбі за золоті нагороди зійдуться Динамо-Одеса та Говерла з Івано-Франківська, а в бронзовій серії зустрічаються НІКО-БАСКЕТ та Рівне. 

На початку сезону його головними фаворитами вважали одеситів та миколаївців. Одесити повністю виправдали очікування. А щодо НІКО-БАСКЕТа, то свої корективи внесли переможці минулого сезону з Говерли, які досить впевнено переграли суперника в півфінальній серії.

Не даремно тренер одеситів Олег Юшкін назвав напередодні івано-франківців найсильнішим опонентом у сезоні. Команди на першому етапі грали в одній групі, то ж зіграли між собою чотири поєдинки. Всі вони пройшли в запеклій боротьбі. Одесити й прикарпатці обмінялися двома перемогами. Динамо вигравало з рахунками 94:85 та 86:85. Перемоги Говерли – 76:74 та 112:111. Як бачимо, боротьба має бути надзвичайно цікавою.

До речі:  Топ-моменти матчу Одеса -Миколаїв

НІКО-БАСКЕТ та Рівне на першому етапі не перетиналися. Для рівненців вихід у вирішальну стадіє вже є вагомим досягненням.

Зазначимо, що з чотирьох претендентів на медалі три – Динамо-Одеса, Говерла та Рівне на першому етапі виступали в одній групі, посівши відповідно чільні місця.

Трансляцію матчі вирішальних серій Вищої ліги дивіться на каналі OBOZ TV.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
ВИЩА ЛІГА

27 квітня
Бронзова серія. Матч 1
НІКО-БАСКЕТ (Миколаїв) – Рівне 18:00

Фінал
Динамо-Одеса – Говерла (Івано-Франківськ) 19:00