У суботу Київ-Баскет у Палаці спорту прийме Одесу

018-2999
У суботу, 10 листопада, Київ-Баскет у Палаці спорту прийме Одесу (початок матчу о 18:00). Навідміну від господарів протистояння, які у п’ятницю провели виснажливий матч з Хіміком, Одеса підійде до матчу більш свіжою, адже не мала ігор того дня, відтак підопічні Олега Юшкіна мали більше часу на відпочинок. Чинник свіжості – чи вплине він на прийдешнє протистояння?
– Складно відповісти однозначно. З одного боку ми не мали такого навантаження, яке було у київських гравців. З іншого боку Київ-Баскет перебуває в ігровому ритмі, а у нас була між матчева пауза (свій матч чемпіонату одесити відіграли ще 2 листопада – ред.). Не виключено, це теж може негативно позначитися на діях команди. Ігра покаже – у якому стані перебуває Київ-Баскет. Я так думаю, навіть не думаю, а впевнений, що у столичному клубі усе дуже професійно, у тому числі і з медичної точки зору. Та й мені добре відома система роботи Євгена Вікторовича, як він будує тренувальний процес, його підопічні перебувають в оптимальній фізичній формі і я не думаю, що для цієї команди буде великою проблемою провести у стислий термін два матчі.
– Ваша команда, як і Київ-Баскет, в останньому матчі зазнала прикрої поразки від того таки Хіміка. В емоційному плані як це вплине на прийдешнє протистояння з киянами?
– Можливо, у нас поразка була ще більш прикрою, ніж у Київ-Баскета, бо ми пробивали за дві секунди до кінця два штрафних і промазали. Але то вже історія, атмосфера у команді гарна. Ми рухаємося далі.
– То ж вам буде що доводити у Києві, і господарям?
– Так, звісно. І це додасть боротьбі додаткової інтриги. Поранений звір небезпечний вдвічі. То ж Київ після учорашньої поразки намагатиметься усіма силами реабілітуватися перед своїми вболівальниками. Думаю, у них буде сильна мотивація на гру з нами.