У сезоні 2018-2019 Федерація баскетболу України дає старт першому сезону професіональної Суперліги 3х3

basketball22

У сезоні 2018-2019 Федерація баскетболу України дає старт першому сезону професіональної Суперліги 3х3! У чемпіонаті візьмуть участь 12 чоловічих і 6 жіночих команд. Заплановані 6 ігрових турів і суперфінал. Відмінною особливістю Суперліги 3х3 стане інтеграція чемпіонату в структуру топових турнірів ФІБА 3х3. Так, найсильніша чоловіча команда за підсумками сезону отримає право виступити на одному з Мастерсів (віце-чемпіон – на Челленджері), а найкращий жіночий колектив – в жіночій Світовий Лізі.

Мотивацією для спортсменів також стануть значні призові фонди на кожному з турів, а також рейтинг ФІБА 3х3. Крім того, Суперліга 3х3 стане майданчиком, на базі якої будуть формуватися національні збірні команди України.

Місцем проведення змагань стануть колоритні масові локації (шопінг-моли, торгово- розважальні центри, найбільші баскетбольні зали міст). Перший тур заплановано на кінець листопада. Перед першим туром відбудеться кваліфікаційний етап, якщо зацікавлених команд буде більше запланованої кількості.

До речі:  Dnipro зіграв на турнірі Мастерс у Ченду

Важливою складовою кожного туру Суперліги 3х3 стане атмосфера, що буде реалізована за допомогою світлового обладнання, тематичного музичного супроводу і чіткої організації. Великий акцент буде зроблено на виробництво якісного відео, фото та графічного контенту.

Суддівство буде здійснюватися згідно зі світовими тенденціями в 3х3.