У Нью-Йорку відбувся Драфт НБА 2018.

mk2

Цієї ночі у Нью-Йорку відбувся Драфт НБА 2018. На ярмарку баскетбольних талантів відразу два українці були обрані клубами НБА. Так вихованець Дніпра – Іссуф Санон був обраний Вашингтоном під 44 номером, а Los Angeles Lakers обрали вихованця Черкаських Мавп – Святослава Михайлюка під 47 номером. 

Нагадаємо, що чотири роки тому Михайлюк, якому зараз 21 рік, перебрався з «Черкаських Мавп» до Канзасу. У минулому сезоні NCAA Святослав дійшов до March Madness і проводив на паркеті у середньому 34 хвилини. За цей час захисник здобував 14,6 очок, 3.9 підбирання та 2.7 передачі. Від сьогодні Михайлюк – гравець НБА!

18-річний Іссуф Санон лише цього сезону переїхав до словенської Олімпії з Дніпра. У складі клубу з Любляни молодий український талант здобував 6 очок у середньому за матч та 2.7 підбирання. Минулого літа цей захисник був лідером збірної України U-18, а сьогодні має хороші шанси вирости у сильного гравця НБА.

До речі:  ЛеБрон Джеймс і Янніс Адетокунбо сформували команди на Матч Всіх Зірок НБА

Відзначимо, що цей Драфт для України був незвичним. На нього виставляліся відразу четверо українських гравців задньої лінії. Окрім Санона та Михайлюка це Богдан Близнюк та Олександр Кобець.  При чому, до 2018-го в історії НБА був задрафтований лише українець, який грає у задній лінії – Сергій Гладир.

Під першим номером цьогорічного драфту було обрано Деандре Ейтона. Він дістався Фініксу нашого Олексія Леня.