У Києві відбулася Нарада з президентами та керівниками клубів Суперліги Парі-Матч

FBU-Final

14 травня, у Києві відбулася Нарада з президентами та керівниками клубів Суперліги Парі-Матч. На засідання підбили підсумки участі баскетбольних клубів у XХVIII Чемпіонаті та Кубку України з баскетболу серед чоловічих команд сезону 2018/2019 р.р.

На зустріч до ФБУ приїхали представники дев’яти клубів. Окрім восьми делегатів від учасників Суперліги Парі-Матч цього сезону нараду відвідали представники лідера Вищої ліги – “Прометею” з Кам’янського.

“Ми крок за кроком йдемо до планованого розширення ліги, – говорить президент ФБУ – Михайло Бродський. “Загалом я би хотів сьогодні заявити про участь у наступному сезоні 10 клубів, це був би ідеальний сценарій до якого ми прагнемо. Але поки що нам потрібно буде зосередитися на цифрі у 9 команд. Еліту можуть поповнити “Прометей”, який уже доріс до рівня Суперліги. На сьогодні єдиною перешкодою я бачу невеличкий зал, але хотів би усіх присутніх піти на поступки. У Кам’янському незабаром буде новий спорткомплекс, а у старому вони зробили хорошу реконструкцію”.

У своєму зверненні до учасників засідання президент ФБУ Михайло Бродський зазначив, що елітний дивізіон чемпіонату України став більш непередбачуваним зі спортивної точки зору і більш привабливим для глядацької аудиторії. Слова Президента підтверджують рейтинги трансляцій останнього сезону, які озвучив департамент інформаційних технологій ФБУ.

До речі:  Плей-оф Суперліги. Дніпро повторно обіграв Хімік вдома і перевів серію в п'ятий матч

Дати проведення чоловічої Суперліги наступного сезону будуть розширені. Поки остаточний формат змагань не затверджено, але на зустрічі було ухвалено, що сезон триватиме до кінця травня.

Регламент Наради з президентами та керівниками клубів Суперліги Парі-Матч (14 травня):

  1. Підсумки участі баскетбольних клубів у XХVIII Чемпіонаті та КубкуУкраїни з баскетболу серед чоловічих команд сезону 2018/2019 р.р:

–  спортивна частина (директор Суперліги Шабанова Л.О.);

– медійний супровід чемпіонату (директор департаменту інформаційних     технологій Лопушанський В.);

– медичний супровід чемпіонату (лікар    національних збірних Калінкін С.Г.)

– суддівство чемпіонату (Рижик Б.)

–  обговорення.

  1. Розгляд питання щодо проведення та участі баскетбольних клубів уXХІХ Чемпіонаті та Кубку України з баскетболу серед чоловічих команд –   наступного сезону 2019/2020 рр.:

–   система проведення чемпіонату (директор Суперліги Шабанова Л.О.);

– медійний супровід чемпіонату (директор департаменту інформаційних технологій Лопушанський В.В.);

– пропозиції клубів щодо внесення змін та доповнень до «Правил проведення XХІХ Чемпіонаті та Кубку України з баскетболу серед чоловічих команд наступного сезону 2019/2020 рр.»

  1. Розгляд питання щодо проведення Чемпіонату України середмолодіжних команд (директор Суперліги Шабанова Л.О.).

4.Різне.