У Києві відбулася Нарада з президентами та керівниками клубів Суперліги Парі-Матч

FBU-Final

14 травня, у Києві відбулася Нарада з президентами та керівниками клубів Суперліги Парі-Матч. На засідання підбили підсумки участі баскетбольних клубів у XХVIII Чемпіонаті та Кубку України з баскетболу серед чоловічих команд сезону 2018/2019 р.р.

На зустріч до ФБУ приїхали представники дев’яти клубів. Окрім восьми делегатів від учасників Суперліги Парі-Матч цього сезону нараду відвідали представники лідера Вищої ліги – “Прометею” з Кам’янського.

“Ми крок за кроком йдемо до планованого розширення ліги, – говорить президент ФБУ – Михайло Бродський. “Загалом я би хотів сьогодні заявити про участь у наступному сезоні 10 клубів, це був би ідеальний сценарій до якого ми прагнемо. Але поки що нам потрібно буде зосередитися на цифрі у 9 команд. Еліту можуть поповнити “Прометей”, який уже доріс до рівня Суперліги. На сьогодні єдиною перешкодою я бачу невеличкий зал, але хотів би усіх присутніх піти на поступки. У Кам’янському незабаром буде новий спорткомплекс, а у старому вони зробили хорошу реконструкцію”.

У своєму зверненні до учасників засідання президент ФБУ Михайло Бродський зазначив, що елітний дивізіон чемпіонату України став більш непередбачуваним зі спортивної точки зору і більш привабливим для глядацької аудиторії. Слова Президента підтверджують рейтинги трансляцій останнього сезону, які озвучив департамент інформаційних технологій ФБУ.

До речі:  Відбулося традиційне Свято останнього кидка Баскетбольної академії ГО БК Говерла

Дати проведення чоловічої Суперліги наступного сезону будуть розширені. Поки остаточний формат змагань не затверджено, але на зустрічі було ухвалено, що сезон триватиме до кінця травня.

Регламент Наради з президентами та керівниками клубів Суперліги Парі-Матч (14 травня):

  1. Підсумки участі баскетбольних клубів у XХVIII Чемпіонаті та КубкуУкраїни з баскетболу серед чоловічих команд сезону 2018/2019 р.р:

–  спортивна частина (директор Суперліги Шабанова Л.О.);

– медійний супровід чемпіонату (директор департаменту інформаційних     технологій Лопушанський В.);

– медичний супровід чемпіонату (лікар    національних збірних Калінкін С.Г.)

– суддівство чемпіонату (Рижик Б.)

–  обговорення.

  1. Розгляд питання щодо проведення та участі баскетбольних клубів уXХІХ Чемпіонаті та Кубку України з баскетболу серед чоловічих команд –   наступного сезону 2019/2020 рр.:

–   система проведення чемпіонату (директор Суперліги Шабанова Л.О.);

– медійний супровід чемпіонату (директор департаменту інформаційних технологій Лопушанський В.В.);

– пропозиції клубів щодо внесення змін та доповнень до «Правил проведення XХІХ Чемпіонаті та Кубку України з баскетболу серед чоловічих команд наступного сезону 2019/2020 рр.»

  1. Розгляд питання щодо проведення Чемпіонату України середмолодіжних команд (директор Суперліги Шабанова Л.О.).

4.Різне.