Цифри перших трьох турів Суперліга Парі-Матч

top5

Кращий снайпер – Колтер Деррік БК «Хімік» 19,50 очок при цьому 2 гри в активі, на другому місці Олександр Кольченко БК «Черкаські Мавпи»- 18,33 очка за гру, в трьох зіграних матчах.

Передачі Клим Артамонов БК «Біпа – Одеса» 9 результативних передач за гру. З великим відривом від йде другим за цим показником Брендон Філдс БК «Будівельник» – 5,67 передач за гру.

Підбори В’ячеслав Петров БК «Хімік» – 9 підбирань за гру у двох зіграних матчах, на другому місці представник БК «Черкаські Мавпи»- Марвін Джеферсон: 7,33 підбору за гру в трьох зіграних матчах.

Ефективність Лідерами за цим показником представники команд зіграли лише дві гри Станіслав Тимофеєнко БК «Дніпро» 24,50 за гру на першому місці. Представник БК «Черкаські Мавпи» Олександр Кольченко тільки на п’ятому місці з показником 16,67.

Лідером за набраними очками за гру став Олексій Онуфрієв МБК «Миколаїв», який відзначився 26 пунктами в грі з БК «Черкаські Мавпи».

Перші три гри показали, що лідери минулого чемпіонату БК «Будівельник», БК «Хімік» і БК «Дніпро» доводять свої позиції. МБК «Миколаїв» показав, що буде боротися в кожному матчі, здобувши дві перемоги на початку чемпіонату.