Танкслі: щодня в Україні для мене новий досвід

crop

Американський легіонер одеської БІПИ розповів, як освоюється в новій команді та країні.

Американський форвард Ефінаі Танкслі розповів, як йому грається в українській Суперлізі, а також про знайомство з Україною.
“У першу чергу, хочу сказати, що по приїзду в Одесу я відразу відчув велику допомогу команди. Переїзд сюди з Америки, звичайно, представлявся мені дуже важким, але партнери по клубу дуже допомагають адаптуватися. Навіть вписатися в ігрові схеми вдалося швидше, тому що в БіПі відмінний командний дух. Почали ми слабенько, зазнавши двох програшу і обігравши тільки Харків, і це гнітило. Але потім зібралися і виграли два матчі. Ну і дві останні перемоги, які, може бути, не всі очікували, вийшли взагалі дуже приємними.
Перед чемпіонатом наш колектив не був зіграний, тому що в передсезонної підготовки ми провели лише п’ять матчів. З цієї причини, звичайно, починати сезон було складно. Але після трьох матчів ми провели серйозний аналіз їх, переглянули аналітичні відео-збірки з цим іграм і сконцентрувалися на кожній дрібниці. Всю цю роботу над помилками успішно перенесли на майданчик – і результат з’явився.
В цілому, вже побачив, що в Україні дуже сильна ліга. Вісім команд, але всі вони досить рівні. Звичайно, виділяються чотири перші, що грали в півфіналі минулого сезону і виділяються грою зараз. Радує, що як раз у двох з них ми виграли минулого тижня.
Україна – це мій перший виїзд за межі США. Шкода, що не так багато людей тут говорять на англійському. Але нічого, звикаю. Кожен день для мене тут – новий досвід. Мені цікаво!”, – розповів американець офіційному сайту Федерації баскетболу України.