Святослав Михайлюк – абсолютний переможець драфт-комбайна НБА

111

Завершився драфт-комбайн НБА. За його підсумками деякі проспекти справили хороше враження, а у когось минулий вікенд явно не задався. Оглядачі сайту Diehard виділили переможців і невдах драфт-комбайна НБА з топової конференції Big 12, зазначивши успіх свінгмена “Канзас Джейхоукс” Святослава Михайлюка.

ПЕРЕМОЖЦІ

Мохамед Бамба, центровий “Техас Стейт”

Коли гравець видає найдовший розмах рук в історії драфт-комбайна НБА, він автоматично стає переможцем. Мохамед Бамба заслуговує тільки привітань на свою адресу.

Розмах рук Бамбы склав феноменальні 239 см при зростанні 215 див. В перспективі це означає, що Бамба стане відмінним оборонним гравцем і йому доведеться стрибнути всього на 13 см, щоб зробити данк. Його розмах рук буде найдовшим в НБА. Довше, ніж у Янніса Адетокумбо (221 см), Ентоні Девіса (229 см) і Руді Гобера (234 см). Результат комбайна повинен закріпити вибір Бамби в топ-5 драфту.

Святослав Михайлюк, свінгмен “Канзас Джейхоукс”

Свінгмен “Канзасу” Святослав Михайлюк високо котирувався як шутер під час кар’єри в студентському баскетболі, але на комбайні він довів, що його набір навичок може бути цінним в НБА. Він був одним з кращих снайперів NCAA в минулому сезоні, закидаючи 44,4% триочкових як старшокурсник.

До речі:  Барселона відпустила Артема Пустового до збірної України

Під час тестування триочкових Михайлюк увійшов в топ-3 по кидках з кожної точки. Він реалізував 80% своїх спроб з прямої позиції до кільця і з правого кута. В одній з двосторонніх ігор Святослав також забив 6 триочкових. Невеликий розмах рук Михайлюка викликає занепокоєння, але захисник все одно є в якості сильного фахівця з дальнім кидкам за підсумками комбайна. Стрибок у висоту 94 см не є проблемою.

Кенрих Вільямс, форвард TCU

Ніколи не думав, що форвард Кенріх Вільямс буде задрафтований, коли він лише починав кар’єру. Під керівництвом головного тренера Джеймі Діксона Вільямс помітно змінився. У минулому сезоні він вчинив серйозний прогрес, набираючи в середньому 13,2 очок, 9,3 підбирань і 3,9 передач за гру в якості старшокурсника, а також забивав 39,5 кидків із-за дуги.

Зараз Вільямс вражає скаутів НБА своєї збалансованої грою. Декілька скаутів ліги відзначили його універсальне майстерність. Sports Illustrated розглядає Вільямса як проспекту, якого оберуть у другому раунді драфту.