Суперліга. Запоріжжя зіпсувало повернення Миколаєва в “Надію”

IMG-9692

“Корабели” не змогли здобути перемогу в першому за кілька місяців повноцінно домашньому матчі, поступившись команді Валерія Плеханова.

МБК Миколаїв – БК Запоріжжя 79:88 (29:20, 18:29, 19:17, 13:22)

МБК Миколаїв: Зотов (19 + 5 підбирань + 8 передач), Попов (13 + 6 підбирань), Омоера (11 + 6 підбирань), Онуфрієв (5), Адедіран (15 + 7 підбирань + 4 втрати) – старт; Давидюк (11 + 5 підбирань), Хохоник (3), Мусієнко (2), Жуковський, Тонченко, Цикалюк.

Головний тренер: Віталій Черній.

БК Запоріжжя: Холтон (14), Кондраков (8 + 6 передач), Мироненко (10), Хілл (17 + 7 підбирань), Преслі (7 + 5 підборів) – старт; Трент (15 + 7 підбирань + 2 блок-шота + 4 втрати), Шевченко (11 + 6 підбирань + 2 блок-шота), Буц (2), Теряник (2), Овдєєнко (2).

Головний тренер: Валерій Плеханов.

Натхнені довгоочікуваним поверненням до рідного зал, миколаївські баскетболісти видали якісний стартовий відрізок поєдинку з недавнім лідером сезону і пішли на перерву з перевагою, близьким до двозначного. Втім, на дистанції зустрічі «корабели» не зуміли витримати заданий в дебюті темп – кілька досить тривалих відрізків без набраних очок дозволили Запоріжжю спочатку вирівняти ситуацію на майданчику, а потім і перехопити ініціативу.

Остаточно напад підопічних Віталія Чернія забуксувало в заключній десятихвилинці, за перші шість хвилин якій господарі відзначилися лише одним попаданням з гри у виконанні Кіта Омоери і втратили Олексія Онуфрієва, який відправився відпочивати задовго до фінальної сирени через перебір персональних зауважень. Запоріжжя теж начебто не блищало, але стараннями Майкла Холтона, Маліка Трента і добряче підсобили легіонерам українців по крихтах сформувалии дев’ятиочковий гандикап, який в підсумку і утримали до фінальної сирени.

Відсвяткувавши другий успіх поспіль, команда Валерія Плеханова повернулася на другу сходинку турнірної таблиці завдяки наявній перевазі над Дніпром за додатковими показниками. «Корабели», в свою чергу, залишаються п’ятими, але після цієї невдачі знову мають негативний баланс перемог і поразок. Який, втім, поки не заважає Миколаєву залишатися лідером другої четвірки.