Суперліга. Трилер у Дніпрі закінчується перемогою Хіміка

4344343

Олександр Мішула не забив потенційно переможний кидок з сиреною.

Дніпро — Хімік 74:75 (24:23, 17:23, 18:16, 15:13)

13 січня 2019 року. Дніпро. ДС ” Шинник»

Дніпро: Мішула (20), Вільховецький (2), Закурдаєв (9), Тимофеєнко (7 + 7 підбирань), Кушніров (2 — – старт; Шундель (8), Ревзін (8), Глєбов (10 + 5 підбирань + 4 передачі), Сізов (8 + 6 підбирань).
Головний тренер: Денис Журавльов

Хімік: Едвін (18 + 12 підбирань), Рябчук (9), Войналович (4), Джонс (14 + 4 підбирання), Павлов (10 + 10 підбирань) — старт; Антипов (10), Марченко, Сидоров (10 + 6 передач).
Головний тренер: Віталій Степановський

Матч лідерів чемпіонату, як і годиться дуелям Дніпра і Южного, перетворився на справжнісінький трилер. Южненці краще провели другу чверть, агресивно відпрацювавши на щитах, і пішли на велику перерву з 5 очками переваги.

Всю другу половину Дніпро займався догонялками, які увінчалися успіхом лише в середині четвертої чверті — за шість хвилин до кінця Тимофеєнко вперше за дуже довгий час вивів господарів вперед. Втім, добити Хімік відразу Дніпру не вдалося, хоча зусиллями Глібова двічі досягався чи не гігантський гандикап (за мірками цього матчу) у три очки, і гра плавно прикотилась в кінцівку завдяки точним кидкам Іллі Сидорова.

До речі:  Тренери команд Суперліги Парі-Матч визначили символічну п‘ятірку тижня

По суті, кінцівка перетворилася на подобу дуелі Мішули і Сидорова-саме ці гравці брали на себе і прагнули завершити атаки самостійно. Коли Мішула зробив солідну заявку з чотирма очками поспіль, на допомогу Сидорову прийшов Сергій Павлов з триочковим, який таки прийняло в себе кільце. Дніпро упустив ряд шансів на відповідь і напоровся на середній м’яч від Сидорова, який повернув лідерство Хіміку (74: 75).

Як виявилося, це були останні очки в матчі. Всі ті ж Сидорів і Павлов упустили по шансу закрити гру і залишили шанс Дніпру. Олександр Мішула грамотно вбив 14 секунд, домігся розміна з Павловим, сильно хитнув того в сторону, але отримавши бажаний вільний кидок промахнувся з периметра.

Хімік вдруге в сезоні обігрує Дніпро і утримує лідерство в чемпіонаті Суперліги. Дніпряни залишаються третіми.